אשה עוברת לסוחר (2)

יוסי דהאן

נסעתי לכנסת להשתתף בהצגת הדו"ח על סחר בנשים – "אשה עוברת לסוחר", בפני ועדת החקירה הפרלמנטרית לעניין סחר בנשים, כשהגעתי לכנסת הודיעה לי הפקידה באדיבות שאין אישור כניסה עבורי, בירור נוסף העלה שישיבת הועדה תתקיים רק מחר.

בכל אופן, את תמצית הדו"ח כמו גם את הדו"ח המלא ניתן למצוא באתר חדש שעלה לאוויר – אתר "מוקד סיוע לעובדים זרים".

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. דרור

    שוב ושוב חוזרים על הנתונים והתחושה היא שחזרנו 200 שנה לאחור. כל מה שחסר זה שוקי-עבדים מוסדרים, ריקשות ואפיריונים בתור תחבורה ציבורית. הבעיה שלי היא שבנושא כזה אין לי מושג מה אני יכול לעשות. הנתונים הרי מתפרסמים בראש חוצות ואיש אינו מתרגש, מכתבים לחברי הכנסת אינם מועילים. לו הייתי יודע על מקרה ספציפי, הייתי מגיש תלונה במשטרה, אך ספק אם זו הייתה מועילה. הייתה תקופה שהייתי מקפיד לבוא להפגנות בנושאים כאלה, אבל נואשתי מהיכולת להשפיע – השלטונות כבר מזמן מחוסנים בפני שביתות והפגנות כשם שהחיידקים הפכו עמידים בפני אנטיביוטיקה. אולי פרסום שמות השוטרים שמבקרים במכוני הפשע האלה? יש למישהו רשימת שמות?

  2. מתי

    יוסי דהאן כל הכבוד על הדוח, קראתי אותו ובכיתי, ושלחתי אותו לכל מי שיכולתי לקרוא, והידע הזה לא יחמוק מתחת לשטיח, הידע הזה חייב להגיע לכל האוזניים בארץ, שיבינו את העוול !
    תשלחו את הדוח לארה"ב ותמשיכו בפעילות הזאת ותחזק ידכם !

    נקווה שיקשיבו לכם, אני הקשבתי ולמדתי כמה הדרך עדיין ארוכה…