מי כאן החוליה החלשה?

גל לוי

זהו כנראה שם המשחק בישראל. הפעם החוליה החלשה אלה הם ילדי העובדים-המהגרים הנתונים לאיום של מאסר כאמצעי לחץ לגירוש הוריהם. ראו מאמרה של מרים דרמוני-שרביט, יו"ר מוקד סיוע לעובדים זרים. ועוד באותו עניין ראו דוח ארגון זכויות אדם.

ועוד משהו מעטו של כריסטופר היצ`נס, הפעם על דת ומוסר, בהקשר של הויכוח בארה"ב סביב הצבתו של פסל "עשרת הדיברות" בבית המשפט. אם תרצו גם זה קשור למדינת היהודים ומשטרת ההגירה.

ועוד משהו חשוב מטעם המביא לדפוס

היום (יום ד`) בשעה 18:00 תתקיים צעדת מחאה נגד גירוש ילדי עובדים זרים תחת הסיסמה "לא לגירוש ילדים – אין ילד לא חוקי". הצעדה תתחיל מסוף מדרחוב נווה שאנן (התחנה המרכזית) לכל אורכו עד קולנוע "מרכז".

לפרטים רמי אדוט, רופאים לזכויות אדם 322008 067

            סיגל רוזן, מוקד סיוע לעובדים זרים 723331 064 

דר` גל לוי מרצה בתכנית ללימודי דמוקרטיה באוניברסיטה הפתוחה.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.