כיצד לפתור בעיות כלכליות?

איציק ספורטא

חברת לומניס החייבת לבנק פועלים מעל מיליארד שקל מצאה את הדרך. בהכריזה, או אף בטרם הכריזה, על תוכנית הבראה, והבראה בימינו כוללת בעיקר פיטוריי עובדים, במקרה זה מעל עשרים אחוז מהם, זינקו מניותיה ב-94%.  את החברה מנהל  אבנר רז, אשר שכרו כ-מיליון דולר בשנה מובטח בלי קשר לביצועי החברה, יושב ראש מועצת המנהלים הוא הקוסם הידוע יעקב פרנקל, וסגנו, המקושר, גנגר (מבעלי חיפה כימיקלים הנאבקת בעובדיה הרוצים להקים וועד עובדים בסניף הדרומי שלה). אני קורא לממשלה להזעיק את מנהלי החברה הכושלת הזאת כדי שיצילו את כלכלת ישראל כמו שדאגו להציל את לומניס. 

בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.