נאומי ראש הממשלה

איציק ספורטא

ראש הממשלה המוצלח שלנו במהלך מסע הבחירות החוזר על עצמו בערים השונות התבטא סוף סוף בנושא השביתה והמצב הכלכלי. וכך אמר "אנו רואים את צחצוחי החרבות של השביתות (לא הבנתי את המשפט הזה). להכניס היום את המשק לשביתות בלתי פוסקות, כאשר צריך להציל את המשק ממיתון, זה לא טוב ולא נכון אני קורא לאזרחים לא לתת יד לשביתות אלה, אלא לתת יד כדי לצאת מהמצוקות". זוהי התקדמות לעומת המנטרה הקודמת שלו "לכו לעבוד", דברים כדרבנות שנאמרים על ידי מי שבימים הקרובים ייחקר, בתנאים דה לוקס, על מעורבותו בנושא האי היוני, ו- 1.5 מליון דולר שהגיעו ממקום לא בדיוק ידוע כדי לכסות הוצאותיו ממערכת הבחירות הקודמת. אדם שטען שלבנו מגיעים עשרות אלפי דולרים לחודש כי הוא מוכשר, אדם אשר 600000 מהילדים במדינתו הם מתחת לקו העוני (דו"ח העוני לשנת 2002 יצא בשבוע הקרוב, בדו"ח של השנה הבאה המצב יהיה גרוע יותר).  אדם שמצד אחד תומך ללא הרף בכל קיצוץ אבל נותן אור ירוק לחלוקת כספים רבים על ידי בן חסותו שעומד בראש המשרד למסחר, תעשייה, תעסוקה, תקשורת ומה לא. אדם שאחראי יותר מכל אחד אחר למיתון בו אנו נמצאים מטיף מוסר לעובדי המדינה, ולמי לא, על חוסר רצונם לתמוך במדיניותו הכושלת. עוד מעט הוא יצרף אותם לשמאל וליתר הלא פטריוטים, הרבים יש לציין, המסתובבים בשטח. אם צביעות הייתה מחלה כואבת ….. 

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.