ג`ון סטיוארט מיל עובד ברשות השידור

יוסי דהאן

"בראל הנהיג דמוקרטיזציה חסרת תקדים ברשות השידור. מר בראל כמקצוען בעל ותק, כישרונו, כשירותו ונסיונו, הם תעודת הביטוח של שירות שידור ממלכתי דמוקרטי בישראל"

אורי דן, מקורבו של ראש הממשלה אריאל שרון

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. יובל קרניאל

    העיתונאי הדגול, העצמאי והאמיץ עובד גם הוא ברשות השידור. או יותר נכון, עבד. קוראים לו דן מרגלית. רק חבל שהוא יצא עם "אני מאשים" במקרה, בדיוק לאחר שחתם חוזה עם ערוץ 10, לפיו יקבל 8000 דולר לתכנית. אגב, יש שמועה שכל המהלך נועד להרחיק אותו כדי שיוכל לחזור לרשות השידור כ… מנכ"ל.
    האמת היא שפשוט קשה לשאת את מה שמתחולל ברוממה, וצריכים לשים קץ לחרפה הזו. זהו לא רק בזבוז של כספי ציבור, אלא גם נזק של ממש למרחב הציבורי שלנו, וכתם על הדמוקרטיה. צריכים לעשות משהו. השאלה היא מה? עוד מאמר בעיתון? עצומה? יום עיון? יש למישהו רעיון?

  2. ד"ר יחיעם שורק, מכללות בית ברל וסמינר הקיבוצים

    ראוי לבדוק את פעליו ויוזמותיו של מר בראל מרגע שנכנס לתפקידו ובעיקר לבחון את שיירת המתפטרים, העוזבים, את רשות השידור הממלכתית מני אז, כדי לפטור את אמירתו של אורי דן בבדיחתיות בטנונית. לשמוע את קו הגנתו של עיתונאי, ולא פחות מאשר את אורי דן, שקריאת מאמריו והאזנה לעמדותיו מציגים את האיש ואת סגנונו, יש בו, בקו זה, כדי לתמוה: האם לבכות או לצחוק?! אונסקו היה עושה מכך מטעמים