השר ודוכן העיתונים

יוסי דהאן

ידידה הסבה את תשומת ליבי לידיעה על אישור מועמדותו של עו"ד צבי חפץ, על ידי נציב שירות המדינה, לשגריר ישראל בבריטניה. חפץ, איש העסקים, המכהן גם כסגן יו"ר דירקטוריון "מעריב" הוא מועמדו האישי של שר החוץ סילבן שלום. נראה שסילבן שלום לא הולך לסבול מתקשורת עויינת בקרוב, כשאתה נשוי ל "ידיעות אחרונות" ומפנה שגרירות לסגן יושב ראש הדירקטוריון של "מעריב", הפריימריס הופכים להרבה יותר נוחים.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. רגב נתנזון

  כדי להשלים את הפאזל נראה לי שצריך גם לשלוח את שטרסלר לכהן כשגרירנו בבגדד ואת ג'ו בראל כשגרירנו בטריפולי, לוב.

 2. עמי מרון

  אני מקווה שזיכרוני אינו מתעתע בי שוב. נדמה לי שהשגריר המיועד חפץ הוא האיש ש"השאיל" פעם אופנוע יקר ערך לידידו עומרי שרון ללא תמורה. אם כך הדבר, לא במשולש אינטרסים עסקינן (ידיעות-מעריב-סילבן), אלא במרובע אינטרסים…

 3. ירוק ותיק

  אין מה להגיב ,הכותרת מדברת בעד עצמה , כניראה שכדי להיות פוליטקאי צריך להיות מזן מסוים , אולי לא תמיד ישר, אולי לא תמיד הגון , אולי ואולי.

 4. יהודית קנולר

  tאם אני אשאיל אופנוע גם אותי יימנו לשגריר? נראה לי שלא צריך להיסחף. מצד שני אם עתה נשוי "לידיעות אחרונת" זה כבר טוב, ואם עתה יכול לגייס סימפטייה ב"מעריב" – זה ממש לא מזיק. אולי בסוף נקבל את ג'ודי כאשת ראש הממשלה?

 5. א

  מה כל כך מוזר כמו שיש משפחות אצולה אצלנו מתכוונים לעשות משפחות שגרירים צבי חפץ באנגליה חמתו באוסטרליה וכך הלאה מה כל כך רע בזה?