יש תמורה לאגרה

יוסי דהאן

בסוף השבוע פורסמה בעיתון "העיר" ידיעה קצרה המספרת כי יוסי משולם, מנהל התכניות בערוץ 1, לשעבר מנהל הטלוויזיה בפועל, נתפס מעתיק עבודה בקורס בחוג למדע המדינה באוניברסיטת בר אילן, משולם כבר לא לומד בבר אילן.

מר אברהם נתן, יושב ראש מליאת רשות השידור, האדם האחראי מכוח החוק על הפיקוח הציבורי על רשות השידור, נאלץ לעזוב את תפקידו כנציב שירות המדינה בבושת פנים, לאחר ששופט בית משפט קבע שהוא שיקר במהלך עדותו בבית המשפט. נתן נתבע על כך שזייף פרטים אודות רכב שמכר לקונה תמים.

מנכ"ל רשות השידור הגיע לתפקידו בעיקר בשל יכולתו יוצאת הדופן להתחנף ולהתרפס בפני השלטונות, יוסף בראל, הסובל מפגם שאינו מאפשר לו להבחין בין משפטים שקריים לאמיתיים, נחת בכורסת המנכ"ל לאחר שהשר הממונה על רשות השידור דאז, דר` רענן כהן נחת בכורסת יו"ר הבנק לפיתוח התעשייה.

ועל קברניטי השידור הציבורי הללו, האחראים לקיום שידור ציבורי אמיץ והוגן, ללא מורא וללא משוא פנים, הממונה על ביצוע חוק רשות השידור, אדם שהוא התגלמות היושרה ללא רבב, בעל אתיקה אישית מופתית והגיינה ציבורית מהמעלה העליונה – השר אהוד "יסדר" אולמרט.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. פחזנית

  ראיתי את אברהם נתן ב"תיק תקשורת" השבוע. הוא התראיין בדיון על הרחקתה של אורלי וילנאי, הכתבת שהרגיזה את ביבי, וטען שזו פשוט רוטציה מקצועית שגרתית. אני נשבעת שהאף שלו התארך ב-3 סנטימטרים כשאמר זאת.
  אגב, כשהסתיים הדיון הזה, אמרתי לעצמי: לא הייתי קונה ממנו מכונית משומשת. והנה, אני קוראת כאן שלא טעיתי באיבחון, מישהו כן קנה ממנו ו…אכל אותה.

 2. תמרא

  כשהמציל שרק לאיש לצאת מן הבריכה הוא לא הבין למה
  "אתה עשית פיפי בבריכה" אמר לו המציל
  "אז מה, כולם עושים" ענה האיש
  "נכון, אבל לא מהמקפצה"