חג חירות שמח

יוסי דהאן
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. ד"ר יחיעם שורק, מכללות בית ברל וסמינר הקיבוצים

  מצטרף בכיף לברכה. אלא מה? היות שכל סיפור היציאה מעבדות לחירות איננו אלא מצוץ מן האצבע, ואפילו לא מאצבעו של אחד הפסלים שבכרנך הקדומה, הנני מתייזע כל אימת שתאי ופרודותי נחשפים לביטוי של "חג החירות". עם זאת, ולו מתוך מחווה לוירטואליות שבעניין, הנני משגר לעורכי האתר ולקולגות של הכותביםוהמגיבים ברכה ותקווה כי אכן השתא הכא נהיה בני-חורין מכל תחלואינו הא-סוציאליים, הפרו-התקרנפותיים, הבעד-כובשניים וביטחוניסטיים, ונהיה, סוף-סוף ייצורי אנוש אמיתיים. לו יהי.

 2. יהונתן אורן

  לצערי, אין לי קישור. גדי טאוב מפרסם במוסף לחג של ידיעות אחרונות מאמר שנקרא "אנחנו לא סחט פירות". מומלץ ביותר.

 3. נמרוד קפון

  גם כשהחרב מתנופפת מול פנינו, לא נרפה את ידינו כי גבנו כבר נושק את הקיר..
  חשוב שנצא מעבדותו של זה או של אחר, אבל חשוב יותר שנשתחרר מסיסמאות, דגלים, הצהרות ופוזות שאין מאחורם אהבת אנוש פשוטה ואמיתית. אם לא נרפה את ידינו, ואם לא נשכח לאהוב, נוכל להדליק את הניצוץ ולגרש הרבה מן האפלה שמסביבנו.
  חג חירות שמח לכולנו!

 4. חגי אלון

  חג שמח לשותפים למאבק !