גולש ושובר

יוסי דהאן

על מנת לחזק את טענתו שהעסקתו של גלעד שרון על ידי אפל לא היתה העסקה פיקטיבית ובכך להפריך את טענתו של החוקר הפרטי דוד ספקטור כי "התשלומים שקיבל גלעד היו מופרזים", מציין מני מזוז, כי החוקר ספקטור שילם לגלעד שרון מיליון שקל עבור שלשה חודשי עבודה.

כותב היועץ:

"בתחילת שנת 2000 העסיק דוד ספקטור את גלעד כיועץ בפרויקט של אבטחה ולוגיסטיקה, שביצע ספקטור עבור גוף עסקי גדול ("ידיעות אחרונות"). הפרויקט נמשך כשלושה חודשים ותמורתו קיבל גלעד מספקטור תשלום של מיליון שקלים ומע"מ (…)".

הפרוייקט שבו הועסקו ספקטור וגלעד היה שבירת שביתת עובדי הדפוס של "ידיעות אחרונות", הקמת מערך לוגיסטי הכולל אבטחת הבניין על ידי יוצאי יחידות מובחרות כגלעד שרון על מנת לאפשר את הדפסת העיתון באופן חלופי.

צא ולמד כמה מיליוני שקלים  היה מוכן להשקיע נוני מוזס בשבירת שביתת עובדיו,  וכמה מוכשר בנו של ראש הממשלה שלא רק שהוא גולש מיומן באינטרנט, אלא גם יוצא יחידה מובחרת ושובר שביתות שמיומונתיו בעיסוק נדיר זה מגיעות בערכן לסכום של מיליון שקל לשלשה חודשי שבירה. בתוספת מע"מ, כפי שכותב היועץ.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. צבי קני

  הקשר ברור קריצת עין של אריק שרון כראש ממשלה = כנראה שווה מיליונים, ומי כמוהם יודע, והוכחה לכך, היא עיסקת ההאי היוני, גם שם היה צריך לשמן את גילעד כדי שאבא רק יקרוץ בעין למישהו מחבריו, אבל מה אנחנו? רק קנאים
  אם לנו היה אבא חזק לא הינו משוחדים ? ואבא לא היה עוזר לחברים? והרי כוולם יודעים, שכל המדינה הזו , בכל המערך
  השילטוני , הכל מסתדר בין החברים!!!!!! והרי זו האמת נכון? אז מה אנחנו ? אני אגיד לכם- מדינה של הקומבינה.

 2. רפי יחזקאל

  על שבירת השביתה בעיתון של המדינה על ידי יוצאי יחידות מובחרות, ניתן רק לומר ש"אם זה הולך כמו ברווז,שוחה כמו ברווז, ומגעגע כמו ברווז,- זה כנראה ברווז."

 3. פחזנית

  יוסי, תודה על הבאת פריט מידע חשוב זה לידיעת הקוראים. מסתבר שכל אבן בפסיפס הפרשיות המחליא הזה מזוהמת עד למוליקולה האחרונה.
  בלי קשר למידע זה, ולמעלותיו הטרומיות של דוד (הקלטתי אותו) ספקטור, יש לי בעיה עם הודעת מזוז. כאשר צפיתי לראשונה במזוז קורא את הודעתו, מייד הטריד אותי עצם העיסוק בענייניו של ספקטור. שאלה: מדוע בכלל הציג מזוז את פרשת העסקתו של גלעד ע"י ספקטור? תשובה: הוא קיווה שחשיפת העובדה שגם ספקטור שילם לגלעד סכום מופקר, תטיל מום באמינותו של ספקטור! מזוז בעצם הכפיש את ספקטור על מנת לנקות את גלעד שרון.

 4. ג'וס

  אולי – חשבתם על זה? – ספקטור עדיין, כולל ממש ברגע זה, עובד אצל השרונים, האב והבנים ואולי לילי גם. והקמפיין המופרך שלו – כולל הדלפת הקלטות הסלקטיבית עד אבסורד – נועד להכשיר את הקרקע, בהפוך על הפוך, להחלטה של מזוז. לך תדע. הרי כולם הקליטו את כולם בהסכמה. בטח היו להם סיבות