היום משפחת עופר פיטרה אותי

יצחק (ג`קי) אדרי

*בתגובה למה שכתבתי  שלח ג`קי אדרי את התגבה הבאה ואני מפרסם אותה כלשונה.

היום פוטרתי מעבודתי במפעלי ים המלח בעקבות השתתפותי בסרט "זהב לבן עבודה שחורה" לקרוא ולא להאמין משפחת עופר החליטה להפוך אותי מעובד קבלן למבוטל עני.

מצורף דואר אלקטרוני שנשלח להנהלת החברה לישראל

שלום רב,
למרות פניה אישית מלישכתו של מר יוסי רוזן מהחברה לישראל ללשכתו של אשר גרינבאום לשוחח איתי, אשר גרינבאום ולישכתו מתעלמים מבקשתו של מר יוסי רוזן.
לצערי, אני נאלץ לפנות אליכם ולו רק לשם הידיעה, אני מהתאריך 01/07/04 הפכתי להיות מובטל בהוראתו המפורשת של אשר גרינבאום בעקבות התוכנית "זהב לבן עבודה שחורה" , אני לא מתכוון להיות אדם מובטל , אני מידע אתכם שהחל מהיום אני אפעל בכל הכלים העומדים לרשותי (והם רבים) להלחם בכי"ל ובליבת העסקים שלה בכל דרך ובכל האמצעים, אוסיף ואומר שפנייתי אל לשכתו של מר יוסי רוזן לא הראתה שאני רוצה להבעיר שוב את הנושא, אולם אשר גרינבאום ממשיך בדרכו שאין להתייחס לעובד קבלן,לתשומת לבכם אני בסרט "זהב לבן עבודה שחורה" התנהלתי בצורה נאותה עם חברת כי"ל למעט הבעת דיעה נגד ההפרטה.
אני לא מוכן לקבל את היותי מובטל ואם החלטתכם נחושה להפוך אותי למובטל קחו בחשבון שכללי המשחק ישתנו מבלי הכר.
בברכה אדרי יצחק
דימונה 055921733

בושה וחרפה למדינה דמוקרטית, שרתתי בחיל המודיעין, שרתתי ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור, ביתי קצינה בצ.ה.ל בצנחנים, בני בקורס קצינים בצנחנים, דמי הוקז במלחמה על ביטחון מדינת ישראל, אין לי תיקים פלילים, לא גנבתי ולא מעלתי באמון של כימיקלים לישראל או משיהו במדינת ישראל, אני אהיה מובטל אבל הרבה מכימיקלים לישראל יפגעו במלחמה שלי בליבת העסקים של כימיקלים לישראל, אני לא ארד למחתרת אני אלחם בכימיקלים לישראל בצורה גלויה עד כדי כאב. בושה וחרפה ההון הורג את העם ואני העם, אלפים כמותי הגיעו לתחתית של פרוסת הלחם, דיי אני יוצא למלחמה ואני אנצח בה כי ההון איבד את שפיות דעתו.

כנראה שיעניין אותך גם: