דברים בשם אומרם (Z1)

איציק ספורטא

"הצדק החברתי יכול להתקיים רק על ידי כלכלת שוק, המאפשרת לצרכנים לקבל את המוצרים והשירותים הטובים ביותר במחיר הנמוך ביותר" (ידיעות כלכלה 21/7/200).  זאת אמר הגאון הידוע ממשרד האוצר. אז תפסיקו להתבכיין ותתחילו לעבוד כדי להפוך כל דבר למוצר שנסחר בשוק החופשי. למי שמשום מה לא נהנה מאותו חופש שיילך לחפש את החברים שלו הוא לא מעניין אף אחד. אך איזה עולם נהדר, פשוט, חופשי ובעיקר צודק.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. אור דורון

    יכול להיות ששטיפת המוח של ביבי עשתה את זה גם לפקידים?
    במחשבה שניה (הפוך על הפוך) יתכן שהם צודקים – שהרי עד שהכל יופרט (כולל החברה) לא ישארו יותר מי שאינו נמכר בשוק (כל השאר פשוט לא ישרדו!!) ולכן הצדק עם הדובר. זהו בדיוק הצדק החברתי שמחפש ביבי בתוכניתו הקפיטליסטית. כמו ברוסיה שהפריטה את אוצרותיה למוות כך יהיה אצלנו רק שאת המי שלא שרד ברוסיה אנו לא מכירים את שלנו ודאי וודאי שנזהה זה אני אתה ואת. אז בהצלחה לכולם במכירה בשוק החופשי. הידד לכוחות השוק. ותנו לעזאזל למות בשקט!