כן לחברה לא לתקציב

יוסי דהאן

אומרים כן לחברה – לא לתקציב ~

ביום א` ה 15/8 תתקיים ישיבת ממשלה בנוגע לתקציב 2005 פורום הארגונים למאבק באבטלה בשיתוף עם גופים נוספים יקיים מול משרד ראש הממשלה עצרת מחאה תחת הסיסמההפעם התקציב לא יעבור

נפגשים ב- 09:30 מול משרד ראש הממשלה

תצא הסעה מסודרת ממסוף אל על בתחנת ארלוזרוב תל אביב בשעה  07:30 בבוקר.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. דנה

  "פורום הארגונים למאבק באבטלה"?
  אנא שנו את שימכם ל: "פורום הארגונים למאבק באבטלה במגזר הציבורי", ואתם יכולים לזקוף לעצמכם שני שיאי עולם, בנק ישראל הוא הבנק הלאומי הגדול ביותר בעולם ביחס לאוכלוסית המדינה. מספרם היחסי של העובדים ברשויות המקומיות בישראל הוא כפול ממדינות מערב אירופה. אבל תמיד אפשר לשאוף לשיאים חדשים, כל עוד הניזקקים האמיתיים לא יוצאים להפגין ולא מיוצגים ע"י ביריונים, חברי מרכז ליכוד וההסתדרות.

 2. מנשה

  חבל שההודעה על ההפגנה התפרסמה בסוף השבוע, כאשר יש כמה וכמה שלא מדליקים את המחשב: מסורת וכדומה. האם לא ניתן היה להודיע על ההפגנה מוקדם יותר?

 3. דקלה לבני-יערי

  אילו ידעתי בזמן – כמובן שהייתי מגיעה. רק עכשיו הדלקתי, נכנסתי, ראיתי והצטערתי. בבקשה השתדלו להבא.