אירוע לא אירוע

איציק ספורטא

ועידת הליכוד שהתקיימה אתמול הציגה בפנינו אירוע תקשורתי שרבים מן הפרשנים טענו שהוא חסר משמעות. אם כך למה מתייחסים לאירוע חסר משמעות כבעל משמעות? חוסר הערך של משהו צריך גם להתבטא במידת ההתייחסות אליו. באמירה שאין חשיבות לאירוע מרגישה התקשורת שהיא יצאה ידי חובת הביקורת ומכאן והלאה היא יכולה לעשות ההיפך ממה שהיא אומרת.~

כידוע במרכז הליכוד חברים כ-3000 חברים בהצבעות אתמול השתתפו בערך חצי מחברי המרכז. לי זה נראה מוזר שאחוז המשתתפים במרכז מפלגה, שכולל אנשים שעמלו כדי להיבחר אליו, הוא עד כדי כך נמוך. בישראל אחוז ההצבעה בבחירות הוא עדיין מעל ל-70% כך שהייתי מצפה לפחות לאחוז השתתפות כזה בגוף המחליט של מפלגה הנמצאת בשלטון. אולי חברי המרכז יודעים שהמפגשים הללו הם סתם אירועים תקשורתיים והם אינם רוצים לשמש סטטיסטיים במופעים הללו, או שסתם אין להם יכולת להגיע לתל אביב מן הפריפריה. כדאי שהתקשורת לסוגיה תפסיק להטריד אותנו בהצגות חסרות משמעות שכאלה בגלל שהן שם. אם רוצים לדון בנושאים חשובים הנה ידיעה מ- YNET: "המצב הכלכלי בקרית גת מביא אנשים למכור את כליותיהם תמורת סכומים הנעים בין 15-20 אלף דולר", שצריכה לתפוס את מירב תשומת הלב.  

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.