אולמרט בדרך אל עוד לקוח מרוצה

יוסי דהאן

השר אולמרט, זרועם הארוכה של אנשי העסקים בממשלת ישראל, יכול לזקוף לזכותו ניצחון נוסף בהגנה על האינטרסים של ראשי התאגידים ובעלי ההון. אולמרט הצליח להביא להתפטרותה של גלית אבישי, מנכ"ל המועצה לצרכנות. גלית אבישי, נאיבית שכמותה, סברה שתפקידה הוא להגן על האינטרסים של הצרכנים. היא נאבקה בבנקים, חברות כבלים, רשתות מזון  ותאגידים כלכליים אחרים שרמסו את זכויות הצרכנים. היא גם סברה משום מה שמן הראוי למנות למועצה לצרכנות דירקטוריון בלתי תלוי שאינו כולל את שליחיהם של אנשי העסקים המחבלים בעבודת המועצה. לאחר שהשר קיצץ ארבעים אחוזים מתקציב המועצה נכנעה גלית אבישי והתפטרה. אולמרט בדרך אל עוד לקוח מרוצה. 

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. מורי פישל

  כמו כל מי שמגדיש את הסאה, אולמרט יחטוף את זה בחזרה בפרצוף. למרבה הצער, מאוחר מדי. אנחנו הרי לא ממש יודעים לעמוד של זכויותינו.
  תאגידים ספורים שולטים על כל המשק הישראלי. המשק ריכוזי מאוד, הבעלויות הצולבות רבות מדי ובראש משרד שוב כמו התמ"ס שמו את מגינם מזה שנים, את אולמרט. מעניין למה צריך כל כך להגן על אותם תאגידים, היודעים יפה מאוד להגן על עצמם. עושה רושם שהליכוד ממש מתאמץ להזיק בכוח לבוחריו הפוטנציאליים. מעניין מתי יקומו אלה וימרדו.

 2. אביבית אגם דאלי

  שרי התמ"ס לדורותיהם שאליהם כפופה המועצה לצרכנות (למה?) אינם מקלים את צעדיהם של המנכ"ליות המכהנות בתפקיד הזה (מעניין למה תמיד התפקיד הזה נתון בידי נשים?). זו לא הפעם הראשונה. זה אמנם לא מעודד אבל, יש לזה היסטוריה.

 3. עודד

  לאורך השנים האחרונות (בערך 6 או 7) עקבתי בהתפעלות אחר עבודתה של הגב' אבישי ותמיד הרגשתי שעדיין יש מי ששומר עלינו אי שם בנבכי הביורוקטיה. והנה בא אולמרט, אביר הזבל והסרחון, ועשה מאמץ עליון לכבות עוד מנורה מהבודדות שנותרו אי שם במנהרה. אני מקווה שהגב' שאבישי תצליח בדרכה החדשה , ושאולמרט ימצא את עצמו במקום הראוי לשכמותו

 4. דקלה לבני יערי

  עודד מסיים את התגובה שלו באיזושהי תקווה או משאלה, משהו אופטימי לסיום אבל האמת היא מרה יותר. הבעיה שלנו היא שכל אבירי הזבל והסירחון נבעטים למעלה בצורה זו או אחרת (יש להם חברים טובים, זוכרים?) ולא חסרות לנו דוגמאות.