הפיסיקאי לוחם הצדק הירוק

יוסי דהאן

הבוקר בעיתון "הארץ" בעמוד הראשון כתבה של צפריר רינת על חברנו דר` אבי כהן, אבי הוא מין גרסה ישראלית, הומניסטית יותר, של "מיכאל קולהאס", סיוטם של עושקי קרקעות, אויבם המר של כרישי נדל"ן. זה כבר כמה שנים שחייו מוקדשים למלחמה יום יומית בפוליטיקאים מושחתים ואנשי עסקים רודפי בצע לטובת שמירת האינטרסים הציבוריים. הוא חושף את הקומבינות הנדל"ניסטיות החשאיות ומשבש את עסקאות "העוקץ" הערמומיות  שלהם בועדות התכנון ובבתי המשפט. קשה למצוא אדם ישר ועיקש כל כך במאבקיו המוסריים. כולנו חבים לו הכרת תודה.  

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. ק

    יפה מאוד ויש לעודד דון קישוטים כאלה ,אתר זה אחד מהם , אלה שראוי שתהיינה כתובת להתארגויות כאלה שכל מי שרואה שומע על אחד מיני רבות של קומבינות של עסקני "הציבור" שיביא אותם למרכז מידע ואחרים יגיבו וינסו לחשוף ולעזור במיגור השחיתןות שראש ממ …. ועוד מנסים למסדר נורמות חדשות מסוג זה.

  2. אבנר.ל

    האתר מלא,למעשה,בזעקה נואשת לתמיכה הדדית,סיוע,איכפתיות,הזדהות וכד' והנה מובא סיפור על איש הפועל רבות למען הכלל במיגור הרשע והשחיתות ואין כל תגובה, לא כלום,שתיקה רועמת.
    למה?