אות המצמיח הלאומי

איציק ספורטא

שר האוצר חוגג ולא בפעם הראשונה, הצמיחה השנה תהיה כנראה 4.2%. כמו כן זכה השר המוצלח לאות ראש הממשלה על עידוד הצמיחה במשק ב-2004 , יחד עם ראש השב"כ ויו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת. כך נכתב: "ועדת השופטים, בראשות משותפת של מנכ"ל משרד ראש הממשלה, אילן כהן ויו"ר פורום ה-CFO, נגה קינן,החליט להעניק את האות לנתניהו על תרומתו למדיניות הכלכלית-חברתית של ישראל, הצלחתו להביא לתפנית כלכלית-חברתית, והנהגת מהפך שהציל את המשק מקריסה והעלה אותו על פסי צמיחה ושגשוג". האות כמו שאתם רואים ניתן על תרומתו למדיניות הכלכלית-חברתית, אולי אני תמים, אבל נראה שתרומתו החברתית גם היא קשורה לצמיחה, אבל הפעם לצמיחת מספר העניים. אז אם כבר נותנים אות צריך שיכסה את מלוא התרומה ולא רק חלק ממנה. כיון שזה לא נעשה אני נותן לשר אות נוסף והפעם על תרומתו להגברת העוני בישראל.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.