טעות, טועים, טעינו, קורה

סיגל הרוש

מהידיעה שהתפרסמה היום ב YNET עולה כי ממשלת ישראל נתנה למשפחת עופר 130 מליון שקל –  שימו לב – בטעות ! איך זה שתמיד, אבל תמיד  טועה ממשלת ישראל רק בכוון האחד של טבלת העשירונים ? מצד אחד היא מקצצת מיליארדים בתקציב החינוך, הבריאות והרווחה ומצד שני היא "טועה" בסכום אדיר לטובת בעל הון שהוא אחד המעסיקים שיש לו היסטוריה מחפירה של הפרת זכויות עובדים , שמייבש לי ולכם ולכולנו את ים המלח ונוהג בו כבשלו, שמפטר עובדים בגלל שהם רוצים לקבל בסך הכול את מה שמגיע להם על פי חוק ועושה בשלטון ככל העולה על רוחו (ופה נמצא שורש הטעות).

הייתי רוצה לראות פעם אחת את ממשלת ישראל עושה טעויות אחרות, למשל שתטעה בהענקת תקציבים לבניית תשתיות גישה לנכים בבתי ספר ובמוסדות ציבוריים, או למשל שתטעה טעות ענקית ותחוקק חוק פנסיה ממלכתי שיבטיח את קיומם של קשישי ישראל, או נאמר שתטעה ותחליט שהיא מבצעת רפורמה בחינוך בלי לשלוח 17.000 מורים הביתה ואל מעגלי העוני .  יש עוד כמה וכמה טעויות שהייתי רוצה לראות את ממשלת ישראל עושה. אגב בכל מה שקשור לביצוע טעויות תקציביות מהסוג הזה אתם מוזמנים לפנות אלינו, אנחנו נסייע לכם ככל האפשר.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.