דברים בשם אומרם (דוברת)

איציק ספורטא

בראיון ב-YNET הופך דוברת לאיש יחסי הציבור של שרת החינוך וכשליח של אלו הרואים בארגוני העובדים את מקור הרע. כך הוא אומר: " "זהו יום עצוב, כל האקט של הפיטורים מכביד על כולם, על כל המערכת. האשמים במה שקרה היום נמצאים במקום אחד – ארגוני המורים". לא ידעתי שמי שמפטר הם ארגוני המורים, אבל למה להתעסק בקטנות.

עוד הוא אומר: "המורים ניהלו ומנהלים קמפיין אגרסיבי, ממוקד ואישי נגד שרת החינוך, לימור לבנת, שלדעתי עבר מזמן את גבולות הטעם הטוב. עצם העובדה שהם מחרימים שר בישראל, לא מוכנים להיפגש איתו למו"מ, אז איך מצפים שתהיה הסכמה ומשא ומתן? זו שערורייה שהם מסרבים להיפגש עם השרה. אם הם היו הולכים עם הרפורמה בחינוך, נושא הפיטורים לא היה עולה, ואם היה עולה – אז לא בצורה כזאת". שימו לב שנושא הפיטורים היה עולה, אבל בטח ברוח טובה, והמפוטרים היו יוצאים לחופשי בתופים ומחולות. עדינות הנפש של מי שחושב עצמו ליודע כל ממש מעוררת השתאות, בעיקר כאשר הוא יוצא להגן על שרת החינוך הידועה בנועם הליכותיה.  

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.