יום הולדת שמח, "העוקץ" בן שנתיים

יוסי דהאן, איציק ספורטא

שנתיים ל"העוקץ", שנתיים בחייו של בלוג שווים לחמישים שנה בחיי אדם ושבע שנים בחיי כלב, ואולי להיפך. מלאכה לא קלה להאכיל את "המפלצת" הזו לפחות ארוחה אחת ביום ולעיתים חצי פנסיון. אבל בינתיים, הזעם על מה שמתרחש בחוץ, הרצון לקיים דיון אלטרנטיבי לתקשורת הממסדית ובעיקר ההשתתפות של הקוראים ההולכים ומתרבים בקצב מהיר, גורמים לנו להמשיך.

בהזדמנות חגיגית זו, אני (יוסי), בטוח שרבים מקוראי האתר יצטרפו, מברך את חברי לפרוייקט הזה ולדברים רבים אחרים, על הצטרפותם של שני זאטוטים לקן המשפחתי, כפי שאפשר להיווכח ההשכמות הליליות התכופות והחלפות החיתולים הרבות לא פגמו בקצב ולהט הכתיבה.  

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.