"כשכש בכלב" - הגרסה הישראלית בקרוב מאד

יוסי דהאן

הדרך היעילה ביותר של שרון להביס את עמיר פרץ בבחירות הקרובות היא להסיר את הנושאים החברתיים-כלכליים והשחיתות המשפחתית מסדר היום הלאומי, לגרום לכך שביום הבחירות הצבעתם של הבוחרים תהיה על הנושאים הבטחוניים. החלפת סדר היום תגרום ל"עם אחדיזציה" של מפלגת העבודה.

סרט פופולרי במיוחד לצפייה בימים אלה בקרב אסטרטגים ויועצי בחירות הוא הסרט  "כשכש בכלב" של בארי לבינסון. "תן להם משהו גדול יותר לחשוב עליו" מייעץ דוקטור ספין (רוברט דה נירו) לנשיא, ומה יכול להיות גדול יותר ממלחמה.

כמה חיסולים רצופים של "פצצות מתקתקות" בג`נין ובשכם, חיסול "מהנדסים" מהחמאס בעזה, והטלה של איזו פצצה במשקל חצי טון  או טון מהאוויר על ביתו של מבוקש בכיר, שבעקבותיהם יתפוצצו כמה מחבלים במרכזי ערים בישראל וסדר היום ישתנה.

גובה שכר המינימום, תנאיהם של עובדי חברות כוח אדם וגורלם של הקשישים יחזרו למקומם המסורתי הזניח בסדר היום התקשורתי, המפלגתי והלאומי.

גם עקיבא אלדר רומז הבוקר ב"הארץ" על האפשרות הזו.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.