מה יהיה? לא ידוע

איציק ספורטא

כאשר היו פיגועים גדולים הרגשתי שקשה לי להמשיך לכתוב על הנושאים שמעסיקים אותי תמיד, גם היום נראה ככזה. שמענו רופאים ומומחים אחרים שהסבירו מה משמעות הפגיעה המוחית,  הפוליטיקאים כבר מחשבים חישובים, ועיתונאים עושים את מה שהם אוהבים לעשות, ספקולציות. הבורסה הגיבה כצפוי בירידות, והדולר עלה, כי השווקים יודעים טוב יותר, מה הם יודעים לא בדיוק ברור.

לדעתי כל החישובים והספקולציות אינם שווים את הנייר עליו יכתבו, כי מחר כבר יחשבו חישובים אחרים, וישערו השערות חדשות. אז יבואו הסקרים שגם הם יהיו שווים בערך כלום. נראה שמה שנותר לעשות זה לדבר בלי סוף. אין ספק שהמערכת הפוליטית ותוצאות הבחירות יושפעו ממחלתו של ראש הממשלה, אבל ייקח קצת זמן עד שהאזרחים יחליטו מה לעשות, זה כמובן תלוי גם במה תעשנה המפלגות השונות בזמן הזה. כיון שאיני מתכוון להצטרף למקהלת הספקולנטים, אם גם עשיתי משהו בכיוון, אעצור כאן.   

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.