ברק ופרס הביתה, מקסימום ל"קדימה"

איציק ספורטא

עוד פעם מדברים גדולות בפרס ואליו מצטרף הכישרון הצעיר ברק. שני אלה אמורים להציל משהו שוב. לא משנה שפרס הוכיח פעם אחר פעם את יכולותיו המוגבלות, ושברק היה ראש ממשלה כושל לפי כל קנה מידה. עכשיו כותבים שפרץ כנראה ישריין את מקומם של שני מאורות הגולה הללו ברשימת העבודה.

אני לא יודע מי הם יועציו של פרץ, אבל אם ידיעה זו נכונה, אין לי אלא לתמוה על תבונתה. פרס שחושב שמגיע לו תמיד משהו, פרש ממפלגת העבודה כדי לתמוך בידידו שרון אז שיישאר שם ויתמוך באולמרט ויפסיק לשחק את המשחקים הרגילים שלו. תמיד מדברים על דוד לוי כאחד שמנצל כל טריק כדי לא להישכח, לדעתי, לוי הוא מתלמד לעומת פרס. ברק שטען שהמפקד במפלגת העבודה מושחת ובכך טען שהבחירה של פרץ אינה לגיטימית, מופיע תחת כל עץ רענן וטוען טענות לרוב כאילו שכחו מראייניו שכראש ממשלה הוא לא בדיוק ידע מה לעשות, לעומת יכולתו לעשות לביתו, אז שימשיך לעשות לביתו.

מפלגה סוציאל-דמוקרטית כמו שהעבודה רוצה להיות אינה יכולה להתברך בכאלו שהוכיחו עצמם כנאו-ליברלים גאים. שילכו עם אולמרט או עם נתניהו ויניחו לפחות למפלגה אחת לנסות להציב סדר יום שונה לחברה הישראלית. פרס וברק לא יעשו זאת וכדאי לוותר עליהם כמה שיותר מוקדם.

גם אם הסקרים יוכיחו באותות ובמופתים ששני הג`וקרים האלו יוסיפו אי אלו קולות, הייתי מוותר עליהם, תגידו אתה לא פוליטיקאי, נכון, אבל גם בפוליטיקה צריכה להיות מידה מסוימת של עקביות והגינות, והחברים האלו בפועלם הוכיחו שאינם כאלה, אז שיחפשו להם חברים אחרים.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. Lucky Mark

  My life is something unbelievable, really

 2. Lucky Mark

  My life is something unbelievable, really

 3. Orymy Lee

  Why, i am asking why all this happens

 4. Orymy Lee

  Why, i am asking why all this happens