מדוע הצטרפתי למפלגת תפנית

יצחק (ג`קי) אדרי

לאחר מאבק עוטף ישראל ארוך ועיקש למען זכויות עובדי הקבלן בישראל, קיבלתי בתאריך 18/01/2006 החלטה אישית והצטרפתי למפלגת תפנית בראשות היו"ר עוזי דיין שפעל ופועל בשליחות חברתית למען חיזוקה וביסוסה של החברה הישראלית.

הצטרפותי למפלגת תפנית נובעת מתוך מחשבה עמוקה, רצון כנה ואמיתי להביא את המאבק החברתי שהנהגתי לבמה הפוליטית בכנסת ישראל באמצעות מפלגת תפנית והעומד בראשה עוזי דיין. מצאתי במפלגת תפנית את החזון והיעדים החשובים לאזרחי ישראל לאור המשימות המורכבות העומדות בפני מדינת ישראל בהיבטים החברתיים-מדיניים-ביטחוניים.

לאחר שבחנתי את המרחב הפוליטי לקראת הבחירות לכנסת ה-17 ,מצאתי במפלגת תפנית, מצעה והעומד בראשה עוזי דיין, את המפלגה שתוכל לממש את היעדים להגברת התעסוקה, לצמצום שסעים ופערים כלכליים וחברתיים, להעלאת רמת החיים, להעמקת החינוך, לשיפור באיכות החיים ובאיכות הסביבה, להגברת קצב הצמיחה, להגדלת הפריון ושיפור כושר התחרות, לקידום מעמד האישה, לשילוב מלא של המיעוטים, לחיזוק מעמד הביניים, להבטחת רשת ביטחון לגיל הזהב ולנכים, לחיזוק הנגב והגליל, להורדה ניכרת במספר הנפגעים בתאונות הדרכים ולקידום זכויותיהם של מעמד הפועלים "השקופים" במדינת ישראל.

אני מאמין שהפקדת הדגל החברתי בידיו הנאמנות של יו"ר מפלגת תפנית, עוזי דיין, שהכריז מלחמת חורמה על השחיתות בישראל, תתרום משמעותית לשיפור ניכר הן במצב החברתי בישראל והן במצבם של עובדי הקבלן ברחבי הארץ. מצאתי את מפלגת תפנית מכנסת תחת מצעה הרעיוני את אזרחי מדינת ישראל שמאסו במצב הקיים והצטרפו למלחמה חברתית להרוג את "טרור השחיתות", לחסל את "הטרור התעסוקתי" ולעצור את הצעדה של רבבות אזרחים לחשכת העוני, היום! רק שילוב כוחות אזרחיים, מפלגת תפנית ועוזי דיין יצליחו להניף שני דגלים ביחד ולאותו גובה – הדגל החברתי-כלכלי והדגל הביטחוני-מדיני.

אני עושה תפנית חברתית ומצטרף למפלגה שחרתה על דיגלה את המלחמה בשחיתות "אין דין, יש דיין" מתוך התובנה החברתית שהשחיתות היא אם כל הרעות והתחלואים החברתיים-כלכליים, נמגר, נחסל ונהרוג את השחיתות מתוך שליחות למען אזרחי מדינת ישראל והדמוקרטיה שעל בסיסה הוקמה מדינת ישראל למען כל אזרחיה.

עם הצטרפותי למפלגת תפנית, בראשות עוזי דיין, אני קורא לכל אזרחי מדינת ישראל ללא הבדלי דת, גזע ולאום לבנות סולידריות חברתית ולהצטרף למפלגת תפנית בהנהגתו של עוזי דיין ולממש את החזון להניף את דגל המאבק החברתי, להלחם בשחיתות ולקדם את המאבק לזכויות הפועלים במדינת ישראל.

אתם שאיכפת לכם, אתם שחברים למאבקים החברתיים, אתם שתמכתם בי ובמאבק למען זכויות עובדי הקבלן "השקופים" לממשלה ולמעסיקים, בואו והצטרפו אלי למפלגת תפנית ויחד נלך רחוק ככל שיידרש, ביחד נעשה תפנית חברתית.

אנחנו ביחד במפלגת תפנית נניף לאותו הגובה את הדגל החברתי והביטחוני ונבנה סדר יום חדש למען אזרחי מדינת ישראל!

אין דין, יש דיין. עושים תפנית חברתית ומצטרפים למטה התמיכה החברתי.

לכתבה שפורסמה באתר Ynet

אישית לכל חברי אתר העוקץ.

מראשית המאבק שניכפה עלי מצאתי בית חם להביע את דעותיי באתר העוקץ, את המאמר הראשון שלי בעקבות פיטוריי מעבודתי פרסמתי באתר העוקץ ב  12/06/04 מאז מצאתי באתר את הבמה לדעותיי והשקפותיי החברתיות, הרבה מהתובנות שאימצתי לי הגיעו מהחברים באתר העוקץ, אני מודע לכך שהחלטתי להצטרף למפלגת תפנית תעורר תהיות ושאלות, אבל תנו בי את האמון שפעלתי בכל הכיוונים העולים על דעתכם במרחב הפוליטי לקדם את המאבק למען זכויות הפועלים בישראל ופניי הושבו ריקם, צר לי על כך, אולם לא העליתי לרגע אחד במחשבותיי לא להביא את המאבק לבמה הפוליטית בבחירות לכנסת ה-17 ואכן קיבלתי את ההחלטה הפוליטית. איני יודע אם החיים הפוליטיים יאירו לי פנים, אבל אני אמשיך לשמור על עקרונות המאבק מתוך אמונה עיוורת שאני צודק בדרכי, מאבק שהוא צודק סופו גם לנצח.

בברכה ובתקווה לסדר יום חברתי לאזרחי מדינת ישראל.

יצחק ג`קי אדרי – דימונה

דואר אלקטרוני : adri_itz@netvision.net.il

0545921733

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.