כתב העוקץ מחצר המלכה

יוסי דהאן

לאחר התבססותו הכלכלית ונסיקתו הפיננסית של אתר העוקץ (לא תמצאו על כך דיווחים במדורי הכלכלה ביומונים המקומיים הקפיטליסטיים, שיעשו הכל על מנת להמנע מלדווח על הצלחת פרוייקטים סוציאליסטיים), החליט דירקטוריון התאגיד לשלוח אותי לדווח מחצר המלכה ומקומות אחרים בממלכה הבריטית. הנחיית המו"לים הייתה להציע לקוראינו מבט אחר וייחודי, פרספקטיבה חיצונית על המתרחש במחלקה הסגורה במזרח התיכון המכונה בשם "מדינת ישראל". קוראות וקוראים יקרים זו אינה פרידה, זו פרידה פיזית בלבד, אבל האינטימיות הוירטואלית ביני לבינכם תמשך. מעתה טוני בלייר יהיה מושא תשומת הלב ולא אהוד אולמרט, הדרך השלישית ו/או קפיטליזם חזירי. הרבה אנשים יקרים יחסרו לי בחודשים הבאים, אולם אני גם שמח על כך שאני נפטר מכמה דמויות מפלצתיות, למשל מהחבורה הזו

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.