גם עיתונאי וגם עושה לביתו

יהודית קנולר

פעם עיתונאי היה עיתונאי וגם חי ממשכורותו ועורך דין היה מקצוע אחר לגמרי. עיתונאים רבים סיימו את לימודי המשפטים, הכלכלה, הספרות, והלשון ועסקו בהתמחויותיהם.

היום עו"ד רונאל פישר שיוצא לראיין עבור ערוץ 2 כעיתונאי וחוזר מהראיון כעו"ד עם קליינט "שמן" – ארקדי גיידמק, העסקה הזו אינה גורמת להעלאת גבה בערוץ 2 וגם לא אצל שותפו מיקי רוזנטל שאמר "אני לא יכול למנוע ממנו ליצור קשרים עם מי שאנחנו פוגשים בראיון". באמת? אולי להעיר איזו הערה קטנה? אבל מה יש להעיר אם בהמשך הוא אומר, לפי דה מרקר "אני גם לא חושב שיש כאן עבירה אתית או אחרת כי בזמן הראיון לא היה שום חיבור ביניהם". הלו, שאני אעביר לכם רשימה של מרואיינים עתידיים: אריסון, , אקהאוז, דנקנר, טראמפ (שעל שמו עומד להיות מוקם מגדל ברמת-גן), עופר (למען הנוחות כבר סידרתי לפי הא.ב.), או שאתם כבר תסתדרו לבד?

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. תורגמן סמי

    אנא בבקשה מכם הניחו לאיש היקר הזה והפסיקו להשמיץ .כי אין לנו במדינה אף אישיות ברמתו שכל דאגתו היא לעם המופגז בציון ראו את כל הטוב שהאיש היקר הזה עשה ועושה לתושבי הצפון ולכל מי שנזקק לעזרתו. ראו את פרויקט ניצנים הפנטסטי הזה שהקים .אין ילד בעירי (כרמיאל) שהתארח שם ולא התפעל מהיחס החם והנתינה האין סופית.
    לסיכום :מר גידמק היקר כל שנותר לי לומר לך, יישר כח ודע לך שרוב העם מאחוריך היה חזק ואל תניח למלעיזים לשבור את רוחך