נעמי בלומנטל, לא קצת הגזימו?

יהודית קנולר

תקראו לי תמימה, תקראו לי מתחסדת….אבל….הכרתי את ח"כ נעמי בלומנטל לפני הרבה שנים וסברתי שהיא אישה חרוצה, ישרה, ונאמנה מאד לתפקידים שביצעה במסגרת פעילותה הפוליטית. הצטערתי צער רב על האשמתה אבל גזר הדין שהוטל עליה אתמול ממש הקפיץ אותי. לשלוח לכלא אישה שהוציאה מכיסה 12 אלף שקל במסגרת פעילותה הפוליטית? היא לא הקימה חברות קש, (אגב, מה קרה עם חברות הקש של אהוד ברק?) היא לא גייסה מיליונים בעסקאות סיבוביות מפוקפקות,(עומרי שרון והיא קיבלו עונש שווה?) היא לא גנבה, היא לא נטלה עשרות אלפי דולרים עבור פגישה איתה, באמצעות מאכרים, כמקובל במפלגתה,היא בסך הכל, הכניסה יד לכיס שלה.. היא רצתה שהפעילים –חברי המרכז – יגיעו לאירוע מסוים בנוחות. אבל נגיד שהיא רצתה לצ`פר אותם, הרי לילה במלון הוא לא בדיוק שוחד –שאלו כל ח"כ מתחיל, כל מפכ"ל משטרה לשעבר,או כל שר נוסע עם חברתו או אל חברתו מהכא להתם.

השופטים שלנו ממש יצאו מכל פרופורציה.. הם חיפשו את המטבע מתחת לפנס, ואמנם מצאו אותו, אבל בערך של פרוטה שחוקה.לבער שחיתות – כן אבל, אבל רצח האופי שעושים לבלומנטל חבריה הישרים כסרגל כמו ביבי נתניהו או דני נווה, ושירת המקהלה של העיתונאים ה”תמים”, על כך שהצדק יצא לאור, מעוררים בחילה.

אגב, שתיקתה של ח"כ בלומנטל אולי פעלה נגדה אך היא הייתה במסגרת החוק והיא הייתה גם ברוח האמירה "והמשכיל בעת ההיא יידום".

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.