"על תרומתו הרבה..."

יוסי דהאן, איציק ספורטא

אנחנו לא נוהגים להשתחצן (משפט המכיל את הפרכתו העצמית) אבל באתר Y-net ערכו לרגל יום העצמאות רשימה "של יומני הרשת המשפיעים, המשעשעים, המרגשים, והמעניינים ביותר בשפה העברית".

"העוקץ" נבחר בקטגוריית "צדק חברתי" .

מדברי ועדת הפרס:

"…. יומן הרשת מפרט דברים שלא ידעתם על הון ושלטון, על הדמוקרטיה ועל סוציאל-דמוקרטיה, על התקשורת ועל הלכי הרוח, ומעביר את הנושאים שעל סדר היום תחת שבט של ביקורת מבוססת ומנוסחת היטב, שמרכינה ראש רק בפני המוסר והשכל הישר.

זהו אתר ייחודי וחשוב בנוף של הבלוגספירה הישראלית. גם מבחינת המשקל האקדמי והאינטלקטואלי של הכותבים שעומדים מאחוריו, וגם בגלל שמדובר באנשים שמשלבים תיאוריה עם פרקטיקה. בלוג חשוב עבור כל מי שרוצה ישראל אחרת ואחד המקרים הבודדים (בשלב זה) בו בלוג מספק מידע חשוב שאי אפשר לקרוא בעיתונים". 

החלטנו לוותר על לחיצת ידם של נשיא המדינה, ראש הממשלה ושרת החינוך.

(תודה לקורא (ד) על ההפנייה).

בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.