בעקבות "למצוא דרך משלנו"

אסנת טרבלסי

בעקבות המאמר "למצוא דרך משלנו" שפרסמתי פה באתר העוקץ התקבלו תגובות רבות והתעורר דיון שחשוב מאוד להמשיכו. זו הייתה אחת המטרה המרכזיות שלי כשכתבתי את המאמר: רציתי לפתוח פרספקטיבה מזרחית שתחבר בין הדיונים הנפרדים בדרך כלל – בין החברתי והפוליטי ואולי תציע ותגיע למסקנות ודרכי פעולה חדשות.

על מנת להתחיל מהלך אמיתי ולא להשאר במסגרת של מאמרים ותגובות באינטרנט אני מעוניינת לקיים בקרוב דיון בעניין. אשמח לדעת אם יש מתעניינות/ים לקדם את הנושא שירצו לקחת חלק במפגש כזה לכשיתקיים, אז אנא כיתבו לי למייל osnat.trabelsi@gmail.com

אין לי דרך להגיע אל כל אלה שהגיבו (גם לאלה שתקפו) ולכן אשמח אם תיענו לפניה זו ונוכל לקיים מפגש ראשון שיוביל אותנו אולי למקום אחר.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.