יצירתו של דודו גבע, הבחור הרואה את הקולות, ושיקגו, מבט מבפנים

יוסי דהאן

תחילה המלצה, לכו לצפות בתערוכה של יוצר ישראלי, מבריק, נון קונפורמיסט, חתרני ומצחיק. אמן, מאייר, קריקטוריסט ומחבר ספרי קומיקס, קולם של הלוזרים בחברה הישראלית – דודו גבע ז"ל. תערוכה שבה כל המבקרים או מחייכים או צוחקים. התערוכה מוצגת בבית נחום גוטמן ברחוב רוקח 21 בשכונת נווה צדק בתל אביב.

Eszter Hargittai, אחת הכותבות באתר המעניין Crooked Timber, היא פרופסור לתקשורת המתמחה בחקר האינטרנט, מידי פעם היא מציגה קישורים לסרטי וידיאו מעניינים.

הסרט הבא מציג כתבה מרתקת על בחור הרואה את הקולות .

וקישור נוסף לשיטה אלטרנטיבית, לא מהירה במיוחד, להכפלת מספרים.

בשבועיים האחרונים, בעיקר בתגובה לפוסטים של רון גולדרינג ואורי וולמן, התנהלו באתר דיונים מעניינים על כלכלה כענף ידע, על הקשר בין שכר מינימום לאבטלה, ועל שיקולי יעילות מול שיקולי מוסר במדיניות כלכלית, Christopher Hayes, עורך בכיר במגזין השמאלי "In These Times" עשה מעשה, הוא נרשם לקורס "מבוא למקרו כלכלה" באוניברסיטת שיקגו, בית המקדש של כת מאמיני השוק החופשי. במאמר הוא מספר על חוויותיו בעורף האויב.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.