מצעד הגאווה של המאבטחים

דודי נתן

הגיע אלי המכתב הבא נראה לי מתאים שתפרסמו
ואולי תוסיפו שאנחנו מארגנים קבוצה שתשתתף – לפחות קצת ובשביל ההזדהות, אפשר לתת את המייל/טלפון שלי בשביל מי שרוצה לשחק בקבוצת "הפעילים"
דודי נתן 052-3523102   davnurit@gmail.com
המכתב מועד מאבטים בבי"ח קפלן:


שלום אנשים יקרים,
 
מאז התארגנו במקום עבודתנו, היה חשוב לי שהנושא הזה של התאגדות מאבטחים (או עובדי קבלן בכלל) יישאר על סדר היום ויתפוס תאוצה.
 
עקב כך עלה במוחי הרעיון לנסות ולארגן "מצעד גאווה" משלנו, המאבטחים, בדמותו של טורניר קט-רגל בין קבוצות של מאבטחים מרחבי הארץ. זו תהיה גם הזדמנות בשביל אנשים לבוא ולהביע סולידריות איתנו, ובכך גם לחזק את ידי המאבטחים העומדים מאחורי המהלכים העוצמתיים הללו שנעשו על ידם לאחרונה.
 
מאז שהתחלתי לחתור לכיוון הזה, נרשמו כבר 6 קבוצות של מאבטחים לטורניר הזה.
מעיריית רחובות השגתי לנו את היכל הספורט העירוני ע"ש ברזילי, ושם ייערך הטורניר. כמו כן העירייה תספק לנו מערכת הגברה בשביל הנאומים שיהיו שם.
ח"כ שלי יחימוביץ` הבטיחה לעשות מאמצים להגיע ולתמוך, וגם בדקות אלה ממש, אני חושב ותוהה מה עוד ניתן לעשות באירוע הזה, שאני מקווה שיהפוך למעין הפנינג סולידריות.
 
התאריך שביקשנו אושר לנו גם כן ע"י אגף הספורט בעיריית רחובות, והטורניר יתקיים ב-18.03.07, בשעה 16:00 (כאשר הכוונה היא לערוך את כל הנאומים לקראת השעה 18:00, אז גם צפוי להיערך משחק הגמר של הטורניר). נוסף על כך הבטיח לי אישית סגן ראש העיר לדאוג לנו לגביעים שיחולקו לנבחרת הזוכה בטורניר המאבטחים הראשון בישראל.
 
מס` דברים עיקריים לי אל כולכם:
 
1. נותני חסות – בעקרון יש לנו את האולם חינם אין כסף, ויש לנו מערכת הגברה וגביעים גם כן בלא תשלום, תודות לסגן ראש העיר רחובות, מר זהר בלום, ולמנהל אגף הספורט בעירייה, מר דורון כוכבי, אבל אנחנו מעוניינים למצוא מישהו פרטי או בעל עסק, שייתן חסות לטורניר.
נותן חסות לטורניר זה אומר ספונסר לתלבושות השחקנים (כמה עשרות חולצות) ולשלט ענק שאנחנו רוצים לתלות על קיר ההיכל, ועליו יופיע בגאווה הטייטל "טורניר קט-רגל למען עידוד התאגנויות מאבטחים/ עובדי קבלן" ועוד איזה סלוגן סטייל "כח לעובדים" (נחליט סופית לקראת הטורניר)
נשמח לכל עזרה בתחום הזה, אם למישהו יש האפשרות לכך. אותו תורם יזכה לתודתנו העמוקה, וכמובן לאזכור שמו על השילוט, החולצות ובכל אמצעי תקשורת (עיתונות מקומית וארצית, אינטרנט, טלויזיה ורדיו) שיתעניין בקיומו של הטורניר.
 
2. רעיונות – יש לי כבר מס` רעיונות שיובילו לכך שהטורניר יהפוך להיות יותר הפנינג מאשר טורניר, והייתי שמח לשמוע מהיצירתיים שבכם שקיבלו אימייל זה, אולי על עוד רעיונות כלשהם, הניתנים לביצוע באירוע מסוג זה. כמו כן, אם מישהו מכם מעוניין וחושב שהוא יכול לסייע בדרך כלשהי להצלחתו של האירוע, שייצור איתי קשר בבקשה. המון תודות.
 
3. שריינו את היום הזה, בבקשה – הייתי שמח אם כולכם הייתם מגיעים ונוכחים ביום ה"חג" הזה של המאבטחים, על מנת להביע איתנו סולידריות. בבקשה סמנו לכם ביומן את ה-18.3 כיום של הטורניר, ואם תוכלו להגיע, ואפילו להביא איתכם אנשים נוספים, זה ישמח את כולנו מאוד.
 
אשמח לקבל תגובותיכם ושאלותיכם –
תודה מראש לכולכם!
 
יואב לוי, יו"ר ועד המאבטחים בבי"ח קפלן
054-2163040
vaadkaplan@walla.co.il

בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.