מחר הפגנה נגד חברות כוח אדם

עובדות ועובדי קבלן רשות הדואר

לכל תומכינו שלום רב,  

אנו, עובדות הקבלן של דואר ישראל זוקפות קומה וממשיכות להיאבק על זכותנו הבסיסית והלגיטימית ושל רבים כמונו בארץ הזו -להתפרנס בכבוד.

איננו מבקשות צדקה אנו מבקשות צדק, אנו מבקשות כי לאחר יותר מעשר שנות עבודה קשה בשכר רעב בניגוד לכל חוקי העבודה, ייעשה עימנו צדק.

חברות כוח האדם הינן מפלצות שיצרו המעסיקים הציבוריים והפרטיים בכדי לעשוק את עובדיהם, לנתק את הקשר עם העובדים ולמנוע מהם להתאגד!!!  חברת דואר ישראל משלמת בעבור שעת עבודה של כל אחת מאיתנו סך של כ-75 ש"ח כשבפועל אנו משתכרות לעיתים פחות משכר מינימום בשל "תקלות" ועיכובים שלא תלויים בנו. נמנעים מאיתנו כבר שנים תנאים סוציאליים בסיסיים כחוק ורובנו נאלצות לגדל משפחות, לעיתים בגפנו, עם שכר חודשי של 1800-3000 ש"ח!!

ביום רביעי, 7.3.07, בשעה 10:30 בבוקר, נגיע אל הסניפים המרכזיים של `מעסיקנו על הנייר`, חברות מנפאואר ותיגבור בתל אביב, נמחה נגד העושק המתמשך, ונפגין למען חיסול הפשע המאורגן שנקרא חברות כוח אדם.

בבקשה, בואו להפגין איתנו לחיסול העבדות בישראל :

10:30 – הפגנה מול חברת מנפאואר – דיזינגוף 133 ת"א

11:30 – הפגנה מול חברת תיגבור – קינג ג`ורג` 83 ת"א

לפרטים ניתן לפנות לאריאלה סער, נציגת העובדות, – 0544222338

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.