ביטול חוק ההסדרים - מושב פרלמנט

פורום הארגונים לביטול חוק ההסדרים

לאחרונה הוקם פורום הארגונים לביטול חוק ההסדרים. הפורום, המונה כחמישים ארגונים, שם לו למטרה להיאבק במסגרת החוק הבעייתית, המאפשרת העברת חוקים אנטי חברתיים ללא דיון וללא אפשרות אמיתית, לנו ולנבחרי הציבור להגיב. מסגרת החוק היא כלי אפקטיבי והרסני במיוחד בשירות משרד האוצר משנת 1985 ועיצבה למעשה את הכלכלה והחברה שלנו בשני העשורים האחרונים.

פורום הארגונים קיים עד כה עשרות משמרות הסברה ברחבי הארץ בנוסף על פעילות לובי ותקשורת.

את כתבת ווידיאו המתעדת את המאבק (הטלוויזיה החברתית) ניתן לראות בלינק זה:

www.tv.social.org.il/civic/stv-chok-hesderim-2008.htm

בסוף חודש דצמבר צפויה הכנסת לאשר את חוקי התקציב וההסדרים בקריאה שנייה ושלישית. במקביל, יקיים הפורום לביטול חוק ההסדרים מושב פרלמנט.

באירוע צפויים להשתתף כ – 120 חברי ארגונים כחברי פרלמנט הארגונים. על השולחן תונח הצעה אחת לדיון: הצעת מחליטים לביטול חוק ההסדרים והעברת כל הסעיפים שבו להליך חקיקה רגיל.

יו"ר המושב תהיה פרופ` נעמי חזן.

מועד האירוע:

26.12 בשעה 15:00.

האירוע יתקיים ב"מעבדה" בירושלים (דרך חברון 28).

במהלך האירוע יתבקשו נציגי ארגונים ונפגעי חוק ההסדרים להציג בקצרה את הנושא. ההצגה תהיה מגוונת על בסיס נושאי (חינוך, תרבות, רווחה, בריאות, סביבה, קליטה, דיור ועוד).

יש לאשר השתתפות בהקדם על מנת להבטיח מקום.

חיזרו אלינו עם שם הארגון ושמות אנשי הקשר המייצגים את הארגון.

על מנת לכסות את עלות האירוע כל נציג משתתף יתבקש לשלם 50 ₪.

מצ"ב לינק לאתר הפורום לחומר נוסף על הקמפיין, לחתימה על עצומה ציבורית לביטולו של החוק ולאישור השתתפות במושב פרלמנט: www.hesderim.social.org.il

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאבי דבוש, רכז הפורום מטעם שתי"ל.

טל`: 02-6723597 (שלוחה 211), נייד: 052-8746422.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.