אנקת גבהים

יוסי דהאן
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. מלי

  מה הקשר בין ענייני "העוקץ" לכתבה הזאת????
  אין קשר!!! אז למה פרסמתם את זה?
  הפכתם להיות YNET?

 2. איתן

  כדי לספק תחושת עשייה לצכים האלה מציע לארגן עבורם מסלול בשדרות גבול הצפון וגנין-שכם. רמת האדרלנין תעלה פלאים ומובטחת להם תהילת עולם.

 3. אברהם

  יש מקומות בעולמות שכדי לשבור ראש או רגל אתה צריך לקפוץ מסלע לסלע ואילו אצלנו במדינת ישראל, ממש לא נדרש ממך מאמץ רב, די לך לחצות את הכביש כדי לשבור את הרגל או להאזין לחדשות כדי לשבור את הראש.

 4. בלהה

  לא ברור לי למה כתבה זו נמצאת בהעוקץ האם הום יולי אוגוסט השפיע עליהם?

 5. מיץ

  מה הטהרנות הזאת של לדבר רק על מה שחשוב, דחוף ואינטלקטואלי? אז מה? יוסי דהאן יצר את הפלטפורמה הזאת, הוא שם איזה פוסט על איזה רולטה רוסית צ'כית, וישר הלול רועש….

 6. סייר יוסי

  לא יודע , לי נראה הרבה יותר קל להתמודד עם הצוקים הגבוהים האלה , מאשר לחיות תחת איום מתמיד של השמדת מדינת ישראל ע"י מילארד מוסלמים .