שנה טובה

יוסי דהאן, איציק ספורטא
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. עוקצן

  שנת שגשוג, שוויון ושלום.

 2. גיורא ענבר

  שתהיה השנה הבאה שער לסגירת הפערים בחברה, שנה שניצני השלום יפרחו בה ושגלעד שליט יוחזר.

 3. נעמי

  תודה על כל מה שלימדתם אותנו.

 4. איזי גור

  ת- תהיה – ש- שנת ס- סיפוקים – ט- הורים.
  בעיקרו של דבר שלכל אדם יהיו לו הסיפוקים שלו, נקיים וטהורים ככל האפשר.
  ובאשר אליכם, עורכי העוקץ החביבים. מאחל לכם ולנו שעקיצותיכם יפגעו במי שצריך, שמי שצריך יתייחס אליהם כראוי ושמי שצריך ידאג שתהיה לכולנו שנה יותר טובה, ושמי שצריך יתחיל לעשות בהחזרת גלעד שליט הבייתה ושמי שצריך ימשיך לעשות לחיסול התועבה המופיעה בדמות מנוולים , אלה החובשים כיפות לבנות גדולות בעלי זלזלי הפאות עוקרי עצי פרי והמחבלים בעצם קיומה של המדינה. ושמי שצריך יעשה כדי לחנך את הקלגסים שבקרב צעירינו לראות גם בערבים בני אדם .
  אמן ןאמן

 5. סייר יוסי

  אשרי המאמין ( הראש טמון עמוק בחול )

 6. יעל

  אני מוקירה את פועליכם ואת המצאו של האתר הזה. אני מטילה ספק גדול מאוד אם בהמצאם של אתרים כאלה או עמותות או ארגוני רווחה וביקורת שונים הדבר מדיר שינה מעיני בעלי ההון. בעיניהם זה אולי סוג של מטרד שתפקידו עלי אדמות ברור ומוגדר והם מבינים שגם לאלה יש זכות קיום עלי אדמות, אולם בגבול מסוים. את הגבול הזה – הם קובעים. הם קובעים כי הם שולטים בתקשורת, הם קובעים את סדר היום ויש ספק גדול בליבי אם יתכן שינוי. אם השינוי אפשרי בכלל. אולי במהפכה גדולה, אולם גם כאן הסיכוי קלוש.
  זהו. זה תפקידו של האתר הזה – בין היתר מאפשר מקום לשפוך את הזעם הרוחני ולחזור לסדר היום.

  תודה רבה לכם שאתם כאן, שומרים על רציפות העקרון שלכם ומחזיקים את הגחלת לוהטת שלא תכבה.

 7. רון

  לאור התגובה האחרונה אולי כדאי לצרף לרשימת הדיוור את כל חברי הכנסת והשרים?
  מדוע? כי אם נכתוב אודותם (בציון שמות) או אליהם במאמרים ובתגובות הדברים ייקראו על ידם (קרוב לוודאי שעל ידי עוזריהם) ואלה ידווחו על הערות חיוביות או שליליות אודותם. הרי בסופו של דבר הם ניזונים וניבנים על תגובות בפורומים השונים.

 8. איילה סבאג מרציאנו

  אתר העוקץ, עורכים וכותבים יקרים, אני רוצה לאחל לכם שנה של שלום ושיוויון, שנת צדק ודרך של אמת בכל רגע נתון. אחד האתרים המיוחדים שנתקלתי בו הוא העוקץ כשמו כן הוא, האתר מאפשר לנו לבטא, להתלונן, לשתף, לחשוב ביחד ולספר ומה שאהבתי אצלכם הוא שאתם לא שופטים את האדם על פי שמו וסיפור חייו באופן כללי ובכלל. האמת שלכם שקופה ואת זה אני אוהבת.
  ומי יתן ובשנה הבאה יעלמו מחיינו הדיכוי והגזענות, הרוע וההתנשאות, הרכלנים והאפליה .

 9. תורגמן שמעון

  השנה החדשה באה ושתהיה לטובה ולבשורות טובות,שנתחדש בבחירות הקרובות באנשי אמונה שעושים עשייתם תוך נאמנות לציבור ועריהם באמת ובתמים, מתוך יושר ואהבה, ללא התלהמויות והתנשאויות,
  שתהא השנה הזו טובה מקודמתה בכל תחומי החיים,ושתהיה שמחת חיים,פחות נזקקים,פחות חולים,פחות תאונות,
  יותר אהבת חינם,יותר אחדות , והעיקר בריאות טובה ואריכות חיים,שנהיה בין הנותנים ,
  איחולים לבביים לכל עם ישראל בארץ ובגולה.

 10. רפאל פרטוש

  לאיציק ויוסי

  חג שמח ותודה על כל האור והבהירות שהעוקץ מעניק בפירוט רב, וכמופת והשראה לשפיות ותרבות במציאות הלא שוויונית בארצנו.

  בהוקרה רפאל פרטוש

 11. ראובן מירן

  טובה? השנה הקרובה הולכת להיות כל דבר חוץ מטובה. הפשע הנורא שפשעו הקפיטליסטים האמריקנים (למה יש כל כך הרבהיהודים ביניהם?!) הוא נורא. תאוות הבצע שלהם התגלתה כפשע נגד האנושות. ההיסטוריה תעמיד אותם לדין על כך שהמציאו שיטות כל כך נלוזות רק כדי להגדיל את רווחיהם.