הולי ביץ' – מצילים את חוף פלמחים

הועד להצלת חוף פלמחים

 

הגענו לשלב קריטי במאבק להצלת חוף פלמחים. ועדת הכנסת לביקורת, השר גלעד ארדן, מבקר המדינה וגופים ציבוריים נוספים קבעו כי תוכנית מסוג שכזה לא הייתה מתאפשרת במיקום הנידון כחלק ממדיניות התכנון וחוק החופים.

ההחלטה על ביטול הבנייה בחוף נמצאת בידי היועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין. עלינו לדרוש ממנו לעמוד באחריות הציבורית ולשמור על האינטרס החברתי הרחב ביותר.

נשארה רק הדחיפה האחרונה! בוא לא נתן לפרשת הולילנד נוספת לקבוע עובדות ממשיות בשטח.

בוא נקרא ליועץ המשפטי לממשלה יהודה לתקן את הטעות והעוול שנעשה ולבטל את התוכנית לבנות כפר נופש בחוף ולהורות על הפסקת הבנייה לועדה המחוזית לתכנון ובנייה. בואו נגייס את משפחתינו, את חברינו ואת הציבור כולו עוד פעם למען חוף פלמחים.

שלחו עכשיו את האימייל ליועץ המשפטי!

להפצה בפייסבוק

"הועד להצלת חוף פלמחים". הועד הוא גוף התנדבותי אשר מוביל מאבק לשמירת חוף פלמחים כחוף טבעי, במסגרת גן לאומי ושמורת טבע ובא למנוע להקמת כפר נופש תיירותי במקום.

http://hollybeach.co.il/

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. חן

    להערכתי, היה פה שוחד. צריך לדרוש חקירה כיצד "מכרו" את הקרקע, 72 דונם, במחיר מצחיק. זה לא יתכן. כנראה מישהו במנהל מקרקעי ישראל קיבל שלמונים עבור קרקע שהיא לא של אבא שלו.  

  2. ג. אביבי

    עלו והצליחו והצילו את מעט חופי החמד שעוד נשארו.