הארכי-נמסיס של אל גור

הסרט "Cool It" מלווה את "מכחיש ההתחממות הגלובלית" ביורן לומבורג, הטוען כי ממשלות זורעות פאניקה מיותרת בציבור ומשקיעות הון עתק במהלכים שמיתרגמים בסופו של דבר לירידה זניחה ברמות הזיהום
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. איתי

  המזהמים הגדולים (תעשיה, צרכנות מופרעת) יוצאים די נקיים אצלו. אופני פעולה שהוא מציע לכן הם אלו שלא מאיימים על השיטה הקפיטליסטית

 2. רס

  למה העליתם את הטריילר?

 3. עודד גלעד

  הסרט יוצא דווקא בשנה הכי חמה בהיסטוריה. אופסי.

  אני ממליץ לכולם להירשם לעדכוני האתר הזה:
  http://climatecrocks.com/

  שבוחן את הטיעונים של מכחישי משבר האקלים.

 4. יהושע רוזין

  ועד כמה שאני יודע גם הוא נסוג מכמה קביעות שלו . רק הש מרנים בארה"ב עדיין מחזיקים בהם. 1) עליה עצומה ברמת דו-תחמוצת הפחמן (דתפ) מאז התחלת המהפכה התעשיתית.2) החור באוזון, הוכח בברור שהוא נגרם ע"י פלואור-כלור פחמימנים והתכוצותו עקב הוצאתם משמוש.
  בתמוססות מואצת של קרחונים בגרנלנד יבשת הקוטב הדרומי. ופסגות הרים. טענתו שגם אם יש התחממות גלובלית לא הוכח שהיא מעשי ידי אדם, ומה אם יתברר שכן? זא .בכל מקרה כדי שהאנושות תנקוט צעדים רדיקליים כדי להוריד את רמת גזי החממה.לומבורג איננו מדען אקלים אלא סטטיסטיקאי. הואינו בר-סמכא כלל בנושא.

 5. יורם גת

  לומבורג, כמו גור, טוען שהפתרון לבעיות הטכנולוגיה טמון בעוד טכנולוגיה. ההבדל ביניהם, נראה, הוא שלומבורג משרת אינטרסים מסחריים שונים מגור. שניהם פוסלים מראש שינויים מערכתיים.