בחורה שאיבדה את עינה

כצפוי, המשטרה לא מצאה סיבה לפתוח בחקירה נגד שוטרי מג"ב שגרמו לאמילי חנוכוביץ' לאבד את עינה בהפגנה קטנה בקלנדיה, לאחר שלכאורה נפגעה מרימון גז שנורה בכינון ישיר

עו"ד מיכאל ספרד שמייצג את המשפחה אמר: "משטרת מחוז ש"י היא מתקן טיהור השפכים של מג"ב, כל חקירה של הריגה או פציעה מסתיימת בריח ניחוח של העדר אשמה".

לקריאת הדיווח של עיתון הארץ

בא/ה לפה הרבה?

במשך 14 השנים שחלפו מאז עלה העוקץ לאוויר, מאות כותבות וכותבים פרסמו פה טקסטים בכל נושא שבעולם, כאשר מה שמחבר ביניהם הוא מחשבה מקורית וביקורתית. נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שנים, תוך יצירת שפה ושיח, חדרו בסופו של דבר לתודעת הציבור הרחב. הקהילה שנוצרה סביב האתר מאתגרת אותנו מדי יום מחדש – כאשר אנחנו נוכחות שהחיבורים הנרקמים כאן בין תרבות לפוליטיקה, בין האקדמיה לשטח, אינם טריוויאליים בכלל.

אחד הדברים המרגשים שקרו לנו השנה הוא הקמתו של העוקץ בערבית, שעם קהל הבאים בשעריו – לצד הפלסטינים אזרחי ישראל ופלסטין – נמנים גם קוראות וקוראים ממדינות ערב השונות.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו פונים כעת לעזרתכםן, קוראינו וכותבינו. בואו לקחת חלק בפרויקט יוצא הדופן הזה, ואנא תרמו לנו. כל תרומה יכולה לעזור לנו להתקיים ולהתפתח. תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
  תגובות

   

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. נפתלי אור-נר

   לאחר האלימות הבלתי מוצדקת לחלוטין מגיע תור השקרים

  2. יהושע רוזין

   ובנוסף: חלק גדול משוטרי וקציני צהל בשטחים הם תושבי התנחלויות . היה כבר אלוף פיקוד מתנחל ורבצ"ר מתנחל. אז ממשטרה כזאת וצבא כזה אתם מפשים צדק?