סדר חברתי 10

ישראלים לא רוצים לעבוד בחקלאות, האמנם? מאבק הסטודנטים על המעונות, נשף על פי תהום ועוד – במגזין הטלוויזיה החברתית

על סדר היום: "ישראלים לא רוצים לעבוד בחקלאות". האמנם? פועלות ישראליות מפריכות את המיתוס כי ישראלים לא רוצים לעבוד בענף. היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים, על תפקידה של התקשורת והתיחסותה אל קורבנות. מחאה נגד חקיקת החוק שמאפשר להפלות ערבים ממגורים בישובים שונים. אירוע אלטרנטיבי חדש התווסף לשורת האירועים האלטרנטיביים הקיימים – טקס אלטרנטיבי לזכרו של יצחק רבין.

פינת האירוח: כמו שירותים אחרים באוניברסטיה כגון ניקיון, גם המעונות עברו תהליך הפרטה והם מנוהלים ע"י גורמים פרטיים ששיקולי רווח מניעים אותם. ומי נפגע מהעסקה? שיחה עם ג'וואד אבו אלהיג'א סטודנט באוניברסיטת תל אביב וממובילי מאבק הסטודנטים בסוגיית המעונות.

בפינה יוצאים לשנות: על הכנס "שינוי מקוון" – כלים והזדמנויות לשינוי חברתי באינטרנט ועל מצעד זכויות האדם שיתקיים ב 10 בדצמבר. שיחה עם רוני טל על כנס סוציאליזם כמענה לועידת ישראל לעסקים ועם דניאל מרגלית על נשף על פי תהום – הנשף השנתי של הוועד הציבורי נגד עינויים ורופאים לזכויות אדם

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.