הכו את העיתונאי

שני חיפאים מחליטים לעמת את כתבי ערוץ 2 ו-10 עם האינפורמציה המוטעית שהפיצו בימי השריפה. צפו ב"חומר בערה ושמו תקשורת"

 
בוואלה מסכמים חלק מאי-הדיוקים שהופצו בחסות שעות השידור הארוכות:

מלון יערות הכרמל נשרף ויש בו אנשים לכודים, דניה כולה פונתה, האש מסכנת את דניה, עתלית קיבלה התרעה לפינוי, החי בר נשרף כליל, עלה מספר ההרוגים ל-43, עין הוד עולה כולה בלהבות, קיבוץ בית אורן נשרף כולו, אוניברסיטת חיפה בסכנה, תושבים בעוספיה פונו בכוח, מקור השריפה במזבלת עוספיה, השריפה התחילה מהצתה, מזל"ט צה"לי זיהה שני בני נוער שנמלטו מהמקום, האזרח שדיווח על השריפה בשעה 10:00 ונטען כי הודיע לכבאים שלוש פעמים ואלו ניתקו את הטלפון, בריחת אסירים בטחונים בפינוי כלא דמון.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. ערן

    לא מתמודד עם השאלה, מתחמק מהאמת. גיבור גדול מאחורי המיקרופון, סתם אחד בלעדיו. תרגיל יפה מאוד של החיפאים, שחשפו, אפילו קצת, את ערוות התקשורת המלהגת את עצמה עד לכדי טמטום