בחזרה לבלעין

שבוע לאחר מותה של ג'ווהאר אבו-רחמה משאיפת גז שירו חיילי צה"ל לעבר מפגיני הגדר (לפי טענת הפלסטינים), נסעתי לבלעין ונשמתי מלוא ריאותיי מענני הגז התקני שמילאו את חורשות הזיתים והגבעות של הכפר. צה"ל ממשיך בינתיים להכחיש כי יש קשר בין מותה והגז. עוד קונספירציה פלסטינית? רשמי מסע מצולמים של יזהר…
יזהר באר
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. נפתלי אור-נר

    יזהר באר עשה דבר שמרבית כלי התקשורת בישראל לא עשו. הוא נסע למקום ונתן למצלמה לדבר. כך, בעןד מרבית כלי התקשורת בדיווחיהם על ההפגנות מצטטים את דובר צה"ל הטוען כי החיילים אך הגיבו לאלימות שהופנתה נגדם, הצילומים מהשטח מצביעים בדיוק על ההיפך: צה"ל ומג"ב הם אלו המפעילים אלימות קטלנית כנגד מפגינים לא אלימים.
    חברה המתבססת על שקר, כריסתה תגיע

  2. מתי שמואלוף

    האם מוגשות תלונות לצה"ל על ירי בכינון ישיר עם מטולי הגז?