קפיטליזם

חצי שעה של סרטים מצוירים וכלכלה
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. אוהד ק

  נגד מס הכנסה, נגד חוב לאומי. רומז שהפד-רזרב רצח את קנדי. נו באמת.

 2. יוסי

  לפי הסרטון מאחורי מזימת השעבוד של העם האנגלי וגם של העם האמריקאי עומדת משפחת רוטשילד ומשרתיה היהודיים הנוכחיים ברננקי ושות, שגם מוצגים בסרטון לפי מיטב המסורת האנטישמית כתמנון רב-ראשי.

  ניסיתי למצוא עוד אינפורמציה על הטענה שנתן רוטשילד הפיל את הבורסה האנגלית ע"י הפצת דבר שקר לפיו האנגלים הפסידו בקרב ווטרלו. כמו כן נטען שהוטשילדים מימנו את שני הצדדים ללוחמה.

  נראה שכל מי שתומך בגרסה זו ההיסטוריה מקבל אוטומטית את התואר "אנטישמי". זה עצוב שאנחנו כיהודים כבר לא מסוגלים לחקור את האחריות של פרטים מבינינו לארכיטקטורה הכלכלית של המערב, מרוב שאנחנו מסמאים את עיני כל העולם עם טענות האנטישמיות.

  מדובר בסך הכל בארועים שקרו בעת החדשה ברשות הכלל ואמורה להיות גרסה מוסמכת להן.

  אני רוצה לדעת! אם יש פרטים מביננו שהם כל כך ציניים (כמו מיידוף) אנחנו צריכים להבין כקולקטיב מאיפה זה בא.