לא רוצים לדעת 2#

כך מידרדרת ישראל יום אחר יום – לקט חודשי
סולידריות שייח ג'ראח
בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. איתי

  לא סביר שפעילי שיח' ג'ראח שכחו שכן זה רץ גם ברשת שלהם.

 2. ענבל

  מי לא רוצה לדעת מה מרגישים אנשים מדרום תל אביב שמאוימים על ידי מהגרי עבודה אפריקאים מוסלמים?
  מי לא רוצה לדעת איך מרגישים חיילים, הבנים שלנו, שבהפגנות של ימי שישי יורקים עליהם, מיידים אבנים, דוחפים ומשתמשים באלימות כלפיהם?

  מי לא רוצה לדעת איך מרגישים אנשים שעבורים היא המדינה היחידה בעולם שבה הם יכולים להיות אוטנטים, יהודים ששולטים בגורלם ורוצים שכך ימשיך להיות, אחרי 2000 שנות גלות?
  מי לא לא רוצה לדעת שגם לרוב יש זכויות ולא רק למיעוט?
  מי לא רוצה לדעת שלפעמים אדם או קבוצה, צריכים לעשות חשבון נפש, ביקורת עצמית , לבדוק איפה הם מספרים לעצמם סיפורים , במקום להיצמד לעובדות?

  לכולנו יש הרבה עבודה לפנינו. טוב להיות עם יד על הדופק, אבל לא צריך להכנס לפאניקה עם סיסמאות נדושות ולהפחיד את עצמינו בכח.