החזון של ג'וליאנו

סרטון המתאר את פועלו של השחקן והאקטיביסט ג'וליאנו מר-חמיס ותיאטרון החופש שהקים במחנה הפליטים בג'נין, מתוך אמונה בכוחם של חינוך ותרבות לעשות שינוי. לזכרו
בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. דינה

  כמה נורא וכמה מיותר….

 2. שושנה גבאי

  היום נרצח איש אמיץ ויקר, ואיתו נרצחו תקוות ומאווים, לשינוי חייהם מלאי הסבל והעוני של ילדים, המתגוררים חמש דקות מרחק, מחייהם מלאי הפאר, ההזדמנויות והחופש של ילדים ישראלים רבים.
  האיש הזה, יכל להכנס ישירות לשכבה השלטת והמפונקת בישראל תודות לשורשיו הציוניים, והוא בחר לתת את חייו ולמות למען אידיאלים נעלים של חירות, שיוויון ואחווה.כמה אנשים כמוהו אנחנו מכירים מהמציאות של חיינו ולא מספרי האגדות?

 3. חנן שליב

  לתת כבוד לאדם מיוחד שידע לתעל את רגשות הזעם והתיסכול לדרך של נתינה ,שיפור תרבותי והתחדשות אנושית.
  יהי זכרו ברוך.