עוד נתעשת, סרסורי הפחד

מיטב ספקי החרדה הפעילים כיום בעולם מתעקשים כי מותו של אוסמה בן לאדן הוא בגדר שבר זמני בחומה הבצורה של האימה. טור סאטירי
הדיילי מאש

סרסורי האימה המובילים בעולם סבורים שמותה בנוסח טום קלאנסי של הארכי-מפלצת, אוסמה בן לאדן, תמקד את התעשייה בפיתוח של סיוט חדשני, ככל הנראה בהשתתפות ניבים מושחזים ועיני שטן נוטפות גללים. יועץ הבוגה בוגה בוגה, טום לוגאן, צוטט אמש כאומר שהחלטת ממשלת ארצות הברית לטיהור אתני בחלק התחתון של העולם המערבי מהווה שינוי לטובה של הטקטיקה.

לוגאן הוסיף: "אם אמריקה תמשיך להעלים באופן הזה מפלצות, בסופו של דבר מישהו יתחיל לשאול מדוע בכל זאת יש צורך בכל כך הרבה נשק אנטי-מפלצתי, ובנקודה הזו בדיוק יתחיל בניין הקלפים המפואר להיראות כעלה נידף".

בובת וודו של אוסמה בן לאדן, צילום: cc by-tsweden

"אם נותר באנשיה ולו קורטוב של אינטליגנציה," קבע לוגאן, "תעשיית הפחד תתחיל לזמום להרוג את הנשיא אובמה ואת חבריו ההומואים, כמו גם להכשיר צבא של פסיכופתי פנטום שאפשר יהיה להאשים אותו ברצח".

בעקבות מסיבת עיתונאים, צוטט מיידית בכל עיתון בעולם, סר דניס פינץ'-האטון, יו"ר המכון הבריטי לחרדה כאומר: "כל טיפש יודע שמותו של בן לאדן יצמיח מליון בן-לאדנים חדשים והמוות של כל אחד מהבן לאדנים האלה יצמיח מיליון בן לאדנים נוספים, כך שבסופו של דבר אתה או השכן ממול תהיו בן לאדן."

"אתה ואני יודעים," הוסיף פינץ'-האטון, "שאתה אינך בן לאדן משום שאתה אזרח הגון ומשלם מיסים, שמנסה לגמור את החודש בסביבה מבעיתה של עולם רוחש פדופילים, גלי פיטורים וסביבה אינטרנטית נוחה לקניות 24 שעות ביממה. זאת, כמובן, בניגוד לבועל הנידות שגר בדלת ממול."

בינתיים, מותו המושלם של בן לאדן הוביל לקריאות מחודשות לצמצום בתקציבי החינוך, כשחברות התקשורת מזהירות שבהיעדר השדים המפחידים, ניתן לסמוך רק על מוחם הנבוב של האזרחים, שייאלצו להתחיל להאמין שסלבריטאים הם באמת מעניינים.

פורסם באתר The Daily Mash

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.