א"ב של צדק חברתי

"העוקץ" שמח להציג אסופת מאמרים שפורסמו בו עם פרוץ מחאת האוהלים של קיץ 2011 (וגם קצת קודם)
העוקץ

על מנת שיהיה על מה להתווכח במאהל וגם כדי להבין על מה בעצם אנחנו נאבקים/ות כאן, קיבצנו וערכנו לאסופה מודפסת המופצת בימים אלה 12 מאמרים הנוגעים מכיוונים שונים בזכות האלמנטרית לקורת גג. כמובן שזהו רק חלק קטן מן הפוסטים שעלו לאתר, המתעדכן מדי יום עם חומרים חדשים. אנחנו מקווים להוציא בקרוב אסופה נוספת, ובינתיים אתם מוזמנים ומוזמנות לעקוב אחר הרשימה המתעדכנת תחת התגית מחאת האוהלים 2011.

את האסופה "א"ב של צדק חברתי" ניתן להוריד בפי-די-אף:

ניתן גם לצפות בה באתר scribd, או פשוט למצוא אותה במאהלים השונים ברחבי הארץ.

מכיוון שאנחנו מעט א/נשים נשמח אם תעזרו לנו בחלוקה, בעיקר בירושלים, בבאר שבע ובצפון – אם אתם/ן בעניין, אנא שלחו מייל ל:info@haokets.org

תודה לאקטיבסטילס על הצילומים ולנועה אולחובסקי על העיצוב.

תודה לקוראינו וקוראותינו על תשומת הלב, תודה למי ששולחים/ות לנו פוסטים ותודה על האמון המתמשך באתר.

שלכם/ן,

יוסי, איציק, יונית ותמי

בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. ליאת

  חן חן על האסופה

 2. נעמה נגר

  מעולה. מקווה שזה יהיה הראשון בין רבים בנושאים שונים שעלו לדיון כאן – מגדר ופמיניזם, מיליטריזם, תקשורת בישראל, על הזירה הבינלאומית, ועוד.
  יישר כוח לעושים במלאכה, ונועה -העיצוב מהמם.

 3. מאיר עמור

  תיעוד של היסטוריה נעשית. טוב שיש עוקץ.