העם דרש צדק חברתי - מה נשאר?

רותם מלנקי יצא לסיור בין התחנות והסמלים של המחאה החברתית. צפו במהדורה השבועית של חדשות הירקון 70
הירקון 70
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. יואש

    כל התנאים שהתקיימו לפני המחאה וגרמו ל"התפרצותה" עדיין קיימים. יש סיבות טובות לחשוב שהמאבק שמנהלים ביבי וכפיפיו לדכא ולהקטין את גילויי המחאה החיצוניים, תורמים מצדם להגברת המתח התת-קרקעי שעשוי לפרוץ מחדש בעצמה גבוהה יותר ובעיתוי בלתי נחזה, בדיוק כמו רעידת אדמה שתפרוץ בנקודת החולשה הבאה.
    המחאה החברתית היא הרבה יותר נרחבת מהנראה לעין. הממשלה המנוכרת לצרכי היחידים שמהווים את החברה הישראלית, זו שדואגת רק לשרידותה, לשימון יועציה,טייקוניה,פוליטיקאיה ועצמה כמובן. ממשלה זו המדרדרת את ישראל למחוזות טוטאליטריות משיחית גזענית ואנטי דמוקרטית, פוחדת מאד מתופעת התקוממות עממית רחבה וסוחפת. הפחד הזה ועשייתה לדיכוי כל סימן לאי שביעות רצון פרטית וציבורית- מזינים את הכעס הכבוש בלב רוב תושבי ישראל.
    כל ישראלי שוחר טוב צריך לשמר בלבו וברוחו את התביעה הצודקת מכל לצדק חברתי ולמנהיגות אמיתית שפניה לשרת את הציבור במקום את עצמה בלבד.