תמיכה בשביתת הסגל הזוטר

אם האקדמיה יקרה ללבכם, הרי תכירו בעיוות הבלתי-נסבל של האוניברסיטאות המסתמכות באופן גדל והולך על הסגל הזוטר אך נמנעות מלהסדיר את תנאי העסקתו. קריאה לסגל הבכיר
העוקץ

חברי וחברות הסגל האקדמי הבכיר,

עמיתינו בסגל הזוטר פתחו בשביתה, לאחר מאמצים רבים להגיע להסכם עם ראשי האוניברסיטאות במו"מ ולהביא לשיפור בתנאי העסקתם.

אנו קוראים לכם להביע תמיכה בסגל הזוטר השובת ולצרף את חתימתכם על מכתב תמיכה בסגל הזוטר, הקורא ליו"ר ועד ראשי האוניברסיטאות, פרופ' רבקה כרמי, לפעול לאלתר לחידוש המו"מ עם הסגל הזוטר ולהפסקת השביתה.

אתם, שהאקדמיה יקרה ללבכם ושמכירים בעיוות הבלתי-נסבל, שבעטיו המערכת האקדמית נשענת במידה גדלה והולכת על הסגל הזוטר אך נמנעת מלהסדיר את תנאי העסקתו: אנא, קראו את ההסבר של ארגון הסגל הזוטר באוניברסיטאות (על מה אנו נאבקים) על הרקע לשביתה, וצרפו את חתימתכם לקריאה ליו"ר ור"ה לחדש את המו"מ עם הסגל הזוטר ולהגיע עמו להסכם, בלי גרירת רגליים.

מרצות ומרצים מן הסגל הבכיר המעוניינים לחתום על המכתב לפרופ' רבקה כרמי, שלחו מייל לכתובת zutarsuport@gmail.com וציינו: שם מלא/תואר/חוג או מחלקה/מוסד אקדמי. הכוונה היא להגיש את המכתב החתום לפרופ' כרמי בהקדם האפשרי.

תודה,

ד"ר איריס אגמון, הפורום להגנת ההשכלה הציבורית

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. חמוטל

    יש לי הרגשה שעד שלא תהיה שביתה כוללת למאבק משותף – תמיד יהיה איזשהו קצה אחר של ה"שמיכה" שימתחו לכסות על הקצה החסר…