"אין לכם מנדט"

צפו: מאות הפגינו אמש (12.08) בתל אביב נגד המלחמה המתקרבת מבית ביבי & ברק
בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. פריץ היקה הצפונבוני

    אם כי תקוה קלושהששופרות המלחמה ששני המטורםים האלה תוקעים בהם הם::,,תחזיקו אותי" של הבריון השכונתי. אומרים לנו הם רוצים להשמיד את ישראל .יש להם הרבה טענות נגד ישראל, גם לי, אבל מזכ"ל האום כבר גנה אותם בשל כךראך בניגוד לצמד ה מטורפים שלנו, מקבלי ההחלטות שם שזו ההנהגה הדתית. הם אולי קנאים דתיים, טפשים הם לא ושלא כמנהיגינו לעיל הם גם לא מטורפים אם ישיגו נשק גרעיני. יהיה פה מאזן אימה ,כי הרי לנו כבר יש. ,לא נעים. כך חי העולם משך כל המלחמה הקרה וזה ימנע כמובן מישראל יזמות התקפיות בלי שהיא תחשוש מתגובה. אם ישראל תתקוף עכשיו כמובן תהיה תגובה של מטר טילים. על זה איש אינו חולק. ולאירן סיבה אמיתית לפעול באלימות נגדנו ישירות ,לא רק דרך סוכניה.