"לא תיקחו לנו את הפנסיה"

צפו בעובדי "מעריב" נאבקים על זכויותיהם בקומת ההנהלה של העיתון (צילום: העין השביעית)
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. עמי

    איך אומרים בעברית?! כל כלב בא יומו. כאחד שהרגיש את נחת זרועו של העיתון הזה ששימש בני בליעל כדי לסגור חשבונות עימי עקב מלחמה בשחיתות וכמעט הרסו את חיי וחיי רבים אחרים על לא עוול בכפם והם למעשה שימשו כזרוע למעשי נבלה הרי שביום זה אני חש שמחה והתרוממות רוח. מערכת כזו חובה שתחרב על אנשיה אם אפשר לכנותם אנשים וכלל אין זה חשוב אם יש להם משפחות או לא. מי שבחר לעסוק במקצוע הזנותי הזה ופגע לחינם בנפש אחת בישראל ומעולם לא התנצל על מעשיו כי היועצים המשפטיים שלו איפשרו לו זאת טוב אם יבוא עליהם החורבן כפי שבא על אלה שהם סקרו. כולי תקווה שאנשים כמו שרוני ולהקתו יחזרו על הפתחים בעבור פת לחם ולא יקבלו אותה.