קיום בכבוד לסוסיא הפלסטינית

הכפר הפלסטיני סוסיא עומד להיהרס בפעם החמישית, ולעבור גירוש משמעותי שלישי. כל זאת כי איתרע מזלו להתקיים על שטח שהוכרז אתר ארכיאולוגי ולאחר מכן על חלקות חקלאיות שהצבא לא מאשר בהן בנייה
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. דוד

  חברים יקרים. כמי שכל חייו עוסק בשיתופי פעולה עם ערבים במרחב (בלא קשר להגדרת המשתנה תדיר של זהותם הלאומית) מתוך אמונה במרחב משותף אותנטי, קשה לי לראות הסתמכות חד צדדית על נאראטיב די מקרטע מבחינת ביסוסו בקרקע מציאות כלשהיא.

  להשוואה – אנא קבלו את הנאראטיב ההפוך מפיו של ד"ר עקיבא לונדון, מי שלהבדיל שוטט בגבעות המדוברות 20 שנים לפני שהמשיח אשרמן מעמותת שומרי משפט גילה את קיומן.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4259338,00.html

 2. קרן שלום

  האם סוסיא מאוכלסת בגברים בלבד?

 3. יריב מ

  והנה התגובה לד"ר עקיבא לונדון שמזוהה מאוד עם ההתנחלות וכלל אינו אובייקטיבי; בתגובה הסתכמות של ספרו של יעקב חבקוק, איש מערכת הביטחון, שאי אפשר לחשוד בו בחיבת יתר לפלסטינים, ופרסם ספר על המגורים הייחודיים במערות בדרום הר חברון:

  http://2nd-ops.com/2ndop/?p=8701